laupäev, 8. september 2007

Tõusumärk

Tõusumärk avaldab inimese isiksusele tähelepanuväärset mõju. Kui kõrvutad senised teadmised oma märgi kohta ning märgi elemendi mõjutused, saad selgema ettekujutuse oma Hiina horoskoobi märgi olemusest.

Tõusumärgi kellaajad:

23.00 kuni 01.00 Rott

01.00 kuni 03.00 Pühvel

03.00 kuni 05.00 Tiiger

05.00 kuni 07.00 Kass

07.00 kuni 09.00 Draakon

09.00 kuni 11.00 Madu

11.00 kuni 13.00 Hobune

13.00 kuni 15.00 Kits

15.00 kuni 17.00 Ahv

17.00 kuni 19.00 Kukk

19.00 kuni 21.00 Koer

21.00 kuni 23.00 Siga

Rott: See tõusumrk lisab sõbralikkust ja seltskondlikust, ent samas ka kokkuhoidlikust rahaasjus. Kõige soodsamat mõju avaldab see tõusumärk Kassile, Hobusele, Ahvile ja Seale.

Pühvel: Tõusumärk muudab inimese vaoshoitumaks, ettevaatlikumaks ja tasakaalukamaks. Samas lisab see enesekindlust ja tahtejõudu ning mõjutab kõige enam tiigri-, kassi- ja kitseaastal sündinuid.

Tiiger: Tiigri tõusumärgi jõulisus ja ergutav mõju muudavad inimese lahkemaks, teotahtelisemaks ja impulsiivsemaks. Eriti lõikavad sellest tõusumärgist kasu Pühvel, Tiiger, Madu ja Hobune.

Kass: See tõusumärk on mõõdukuse kandja ning lisab mõtlikust, meelerahu ja taktitunnet. Tõusumärk soosib eriti roti-, draakoni-, ahvi-, ja kukeaastal sündinuid.

Draakon: Draakoni tõusumärk lisab jõudu, sihikindlust ja auahnust. Tõusumärgi mõju on eriti soodus Kassile, Kitsele, Ahvile ja Koerale.

Madu: See tõusumärk muudab inimese mõtlikumaks, intuitiivsemaks ning enesekindlamaks. Kasulik eelkõige tiigri-, kitse-, ja seaaastal sündinuile.

Hobune: Hobuse tõusumärgi mõjul muutub inimene seiklusjanulisemaks ja julgemaks, ent vahel lisab märk ka püsimatust. Märk soosib eriti Kassi, Madu, Koera ja Siga.

Kits: Kitse tõusumärgi all sündinud on teistest sallivamad, muretumad ja vastuvõtlikumad. Samas võib Kits mõjutada ka inimese loomingulise mina arengut. Iseäranis heatahtlik on Kits Pühvli, Draakoni, Mao ja Kuke suhtes.

Ahv: Ahvi tõusumärk on lõbususe ja särava huumorimeele kandja ning muudab inimese ettevõtlikumaks ja lahkemaks. Eelkõige kasulik roti-, pühvli-, mao- ja kitseaastal sündinuile.

Kukk: Kukk tõusumärgina teeb inimesed elavamaks, vastutulelikumaks ja sihiteadlikuks. Selle mõju teeb Pühvlile, Tiigrile, Kassile ja Hobusele ainult head.

Koer: Koera tõusumärk lisab arukust, õigustunnet ning ustavust. Soosib eriti Tiigrit, Draakonit ja Kitse.

Siga: Sea tõusumärgile on iseloomulikud seltskondlikus, rahulolu ja nautimisoskus, ent samas kannab see ka hoolivust ja abivalmidust. Hea märk Draakonile ja Ahvile.

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...
Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.
Mosaiik ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.