kolmapäev, 12. september 2007

MoeHoroskoop. Kaksik

Kaksikutest naine erineb teistest sodiaagimärkide poolest sel viisil, et neil on tohutult suur garderoob. Riideid jagub lausa igaks elujuhtumiks.

Moodi Kaksik eriti ei jälgi, peaasi, et riietus oleks ilus ja mugav. Ka kaks päeva järjest ühes ja samas riietuses pole Kaksikute arvates sobilik inimest sekka ilmuda. Milleks? Riideid jagub ju nagunii küllaga!

Seetõttu võibki Kaksikut kohata ühel päeval elegantse vampnaisena ning teinepäev lohaka surfipiigana. Imago muutust juba Kaksik ei pelga.

Kaksikutel on nõrkus ka erinevate käekotikeste ja sumadanide vastu. Neid on Kaksik-naistel igas suuruses ja värvitoonis.

Aksessuaaridest eelistavad Kaksik-neiud geomeetrilise kuju ning ebatavaliste värvitoonidega ehteid. Ehete hinnalisus pole seejuures oluline, peaasi, et need oleksid omanäolised.

Värvidest eelistab Kaksik kollast, halli, rohelist ja sinist.

Kui hilpe ja aksessuaare on Kaksikul rohkem kui küllaga, siis õnneks meigiga Kaksik ei liialda. Sageli piirdutakse vaid huuleläikega. Kerge ja loomulik jumestus lihtsalt sobib neile.

Kaksikul on lausa kohustuslik olla täpselt oma eelarvega kursis. Kuna ta teeb sageli ettearvamatuid oste, siis oleks lihtsalt kasulikum, kui Kaksik krediitkaarti endale ei muretseks.

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

See on jumala vale jutt siin,olen kaksik ja mu lastel on palju suurem garderoob kui minul,ma ei armasta kui mu kapp on riideid täis.