kolmapäev, 19. september 2007

Tähemärkide varjuküljed III

Kaalud

Kaalude varjuküljeks on isekus. Kuigi tundub, et Kaal on esmapilgul äärmiselt armas ning rahuarmastaja tüüp, istub ka tema õlal väike saatan. Kaalud on nimelt võimelised valetama ning üpriski jõhkralt petma, eesmärgiga, saada seda, mida ta tahab.

Kaalud võivad olla äärmiselt otsustusvõimetud ning neil on suur kalduvus laiskusele, mistõttu ei suuda nad tihtipeale kindlat otsust langetada.

Oma täiuse otsingul jätavad Kaalud paradoksaalselt kahe silma vahele ka puudused ja ilutsevad probleemid.

Partnerlussuhetes on Kaalud teravad ning teevad vajadusel palju kompromisse, mis lõppude lõpuks ei vii ikkagi kuhugi. Seetõttu on Kaalude puhul eriti oluline leida endale hingesugulane, sest ainult nii jääb suhe püsima.


Skorpion

Skorpioni varjukülg on mürgine ning täis pahatahtlikust. Vihane skorpion on suurim vaenlane nii teistele kui ka iseendale, mis võib viia isegi enesehävitamiseni. Skorpion lihtsalt armastab võimu ning on oma kinnisideele jäägitult truu. Ümber veenda pole Skorpionit mõtet, sest ta lihtsalt peab kõik asjad enda naha peal ära tundma. Seetõttu tuleb Skorpioniga olla aus. Ta on kas sinu suurim vaenlane või parim sõber.


Ambur

Amburi varjuks on oskus teeselda. Vabaduseiha, mis seda tähemärki tagant tõukab, võib temast teha ebausaldusväärse ja ebalojaalse isiku. Kiiresti edasi tormates võib Ambur oma kohustused ja ülesanded unarusse jätta, pidades neid tähtsusetuteks üksikasjadeks. Ambur on ka taktitu tähemärk, kes tihtipeale solvab teisi.

Hooplev ja mässumeelne Ambur lihtsalt tahab, et teda tähelepandaks ja armastataks. Seetõttu ei tasuks Amburile survet avaldada, sest muidu võtab tema loomupärane taktitus salvava ja pahatahtliku suuna.

Kommentaare ei ole: