pühapäev, 30. september 2007

Indiaani Horoskoop. Kaljukits


Hani 22.12 - 19.01 (Kaljukits)

Tootem: Hani on hea ujuja ning saab suurepäraselt hakkama ka kuival maal. Suurte parvedena lennates läbivad nad tuhandeid kilomeetreid, kui pärast esimese lume tulekut oma elukohast lahkuvad või pärast lume sulamist sinna tagasi pöörduvad. Selline käitumine annab tunnistust mitmekülgsusest ning visast eesmärgile suunatud jõust.

Element: Hane element maa sümboliseerib kindlust ja püsivust. Sellelt elemendilt saavad Haned ka hea hulga auahnust ja vastupidavust. Väsimatult ja samm-sammult jõuavad nad kõrgeimate tippudeni.

Klann: Hani kuulub kilpkonna klanni. Selle klanni esindajatel on tugev vajadus hästi kindlustatud ja stabiilsete suhete järele. Tavaliselt teavad nad täpselt, mida tahavad ja kuidas seda saavutada - auahnuse, vastupidavuse ja usaldatavusega. Samas on Haned küllaltki põikpäised ja paindumatud.

Tuuled: Põhjast puhuvad tuuled toovad kaasa jäise külmuse, mis sunnib nii loodust kui ka inimesi puhkust pidama. Kuid varsti lähevad päevad jälle pikemaks ja valgus võidab pimeduse.

Tüüpiline Hani: Haned on jõulised isiksused, kuid nende jõulisus ei avaldu hoogsas mõtlematus tegutsemises või liialdatud spontaansuses. Kuigi Hani on toimekas, mõtleb ta enne kõik korralikult läbi. Tavaliselt on Hanel väga kaugeleulatuvad, mõttekad ja realistlikud eesmärgid, mille poole ta püüdleb imetlusväärse visaduse ja auahnusega.
Selline tõsine ellusuhtumine jätab mulje, et Haned on emotsionaalselt jahedad ja hoiavad distantsi. Ent see on ainult osaliselt õige. Hanede reaktsioonid on vaoshoitud ning pettumuste vältimiseks kalduvad nad ettevaatlikule tagasihoidlikkusele. Kuid kõva koore all on pehme tuum.
Hane märgi all sündinud eelistavad kvaliteeti kvantiteedile, seda nii töös kui inimestevahelistes suhetes. Märkimisväärne on Hane võimekus - neil näib olevat ammendamatu energiavaru. Kui teised on kokku kukkumas, käärib Hani alles käised üles. Võib aga juhtuda, et kohusetundest ja auahnusest jätab Hani tähele panemata elu ilusad küljed või loobub neist tagasihoidlikkuse ja karske eluviisi tõttu.

Armastus: Kes soovib truud ja sajaprotsendiliselt usaldatavat partnerit, saab Hanega kindlasti õnnelikuks. Hani võtab armastust sama tõsiselt kui tööd ja muid kohustusi. Siiski kulub aega, enne kui Hani end avab ja sügavaid tundeid avaldab.
Usalduslikus suhtes ilmneb, et Hani on hoolitsev ja õrn partner, kes pakub tuge ja kaitset. Samas toob ta armuellu ka kirge ja võrgutavat meelust. Mõnikord tuleb aga selle märgi esindajal puudu fantaasiast, seepärast poleks paha, kui Hane partner püüaks mõnikord pakkuda vaheldust ja erutavaid impulsse. Kindlasti reageerib Hani sellele vaoshoitud vaimustusega.

Elukutse: Haned on auahned, planeerivad põhjalikult ja täpselt. On täiesti välistatud, et nad oma karjääri juhuse hooleks jätaksid. Nad töötavad end karjääriredelil üles kõige madalamast astmest kõige kõrgemani. See võtab küll aega, kuid Hani tõepoolest tunneb oma ametit ja vaevalt leidub kedagi, kes sama tasemeni ulatub. Firmajuhtide hulgas võib kohata keskmisest rohkem Hanesid.

Elujõud: Haned on elujõulised ja hea tervisega. Üldiselt ei lase Hani end kuigi kergesti lõdvaks ega tee igast tervisehädast numbrit, vaid töötab edasi. Sellega ei tohiks aga liialdada, muidu tekib ülekurnatuse oht. Hane kõige tundlikumad kohad on põlved ja nahk, mis reageerib kergelt allergiaga.

Väike Hani: Väike Hani on tagasihoidlik, mõnikord lausa kartlik laps, kes näib rahul olevat sellega, mis tal on. Tihti mõjub ta järelemõtliku ja tõsisena, kuid auahnus ja kohusetunne on temas juba lapsena välja arenenud. Väike Hani peaks õppima, et elul on ka mängulisi külgi, muidu võib temast saada toaskonutaja, kel pole kontakte omaealistega. Vanemad peaksid ergutama teda rohkem suhteid looma.
Virga ja auahnena pole Hanel koolis probleeme, enamasti on kodused ülesanded tehtud ja tunnistus eeskujulik. Siiski võib väikese Hane enesehinnang olla madal, seepärast on väga tähtis teda tihti ja ausalt kiita. Muidu võib juhtuda, et sellistest lastest saavad väikesed professorid, kes on pimedad kõige muu suhtes kui teadus. Teda tuleb pidevalt julgustada mängima, naljatlema ja sportima.

Hani ja tema partnerid:

Hani ja Pistrik: Ilmselt kortsutab Hani Pistriku hulljulge, spontaanse ja seega mõtlematu jõupuhangu peale kulmu. Pistriku intensiivsed ja tormilised tunded jooksevad Hane juures tühja. Kindlasti läheb tarvis palju kannatust, enne kui need kaks leiavad tee teineteiseni.

Hani ja Kobras: Hane ja Kopra vaated ja vajadused ühtivad olulisel määral. Mõlemad on truud ja usaldatavad partnerid. Rõõmustaval kombel valdab Kobras elukunsti ja hoolitseb selle eest , et kohusetundlik ja töörügaja Hani pisut vaheldust saaks.

Hani ja Hirv: Nii äkki, kui Hirv välja ilmub, võib ta jälle kaduda. Seda ei suuda kahe jalaga maas seisev Hani muidugi mõista. Ta põlgab ebausaldatavust, ka armastuses. Nende kahe karakterit on raske ühe mütsi alla saada.
Hani ja Rähn: Hane ja Rähni vajadused ja kalduvused lahknevad tihti. Hani distsiplineerib oma tundeid kuni jaheda tagasihoidlikkuseni, Rähn on aga väga tundlik ja emotsionaalselt anduv. Kui mõlemad on valmis otsima kuldset keskteed, võivad nad teineteist hästi täiendada.

Hai ja Lõhe: Hani on tuntud kokkuhoidlikkuse poolest, Lõhe on seevastu priiskavalt heldekäeline, seda nii materiaalses kui emotsionaalses mõttes. Siiski on neil ka ühiseid omadusi: auahnus, otsustavus, läbilöögivõime. Kui Hani oma tunnetele rohkem voli annab, ei tule kummalgi kahetseda.

Hani ja Karu: Hani ja Karu näivad olevat teineteise jaoks loodud. Siiski on nii, et siin saavad kokku kaks inimest, kes on tagasihoidlikud ja karsked ning kellele nende kohustused on tähtsamad kui meelelahutus. Nad peaks jälgima, et elu rõõmsad küljed unarusse ei jääks.

Hani ja Ronk: Rongal on vilgas vaim, palju huvisid, diplomaatilisi võimeid ja eelkõige sarmi. Tekib aga küsimus, kas see kõik Hane kaugemas plaanis rahuldab. Hani eeldab teatud püsivust, millega Ronk eriti kiidelda ei saa.

Hani ja Madu: Hanel on Maoga tõeliselt vedanud, kuna arusaaja loomuga Madu mõistab tema tegutsemise motiive. Ka nende iseloomud on sarnased. Oma saladusliku ja kirgliku olemusega Madu on võimeline Hane nii emotsionaalselt kui erootiliselt sütitama.

Hani ja Öökull: Et need kaks teineteist sütitaksid, kulub palju aega, kuid päris võimatu see pole. Kui Hane ja Öökulli vahel on süttinud sümpaatsusesäde, teevad nad kõik, et see püsiks. Peab siiski meeles pidama, et nende lähtepunktid on erinevad.

Hani ja Hani: On enesestmõistetav, et kaks Hane teineteist sõnadeta mõistavad. Aga et asi oleks pisutki erutav, tuleks mõlemal tegeleda mitte ainult elu tõsise, vaid ka lõbusa küljega. Muidu saab armastusest rutiin, mille paratamatu kaaslane on igavus.

Hani ja Saarmas: Hani tahab, et ta saaks kõike ja kõiki usaldada, loomulikult ka partnerit. Saarmas on vahetevahel aga väga spontaanne ja reageerib ettearvamatult ning tema peale ei saa alati kindel olla. Seepärast võib Hane ja Saarma suhtes ette tulla lahkarvamusi.

Hani ja Hunt: Kuigi realistlik ja praktilise meelelaadiga Hani ei suuda kohe mõista Hundi romantilisi ja varjatuid soove ning vajadusi, võib neist saada teineteist ideaalselt täiendav paar. Hanel tuleb ainult loobuda oma kahtlustest ja usaldada Hundi vaistu.

NB!
Pistrik 21.03 - 19.04 (Jäär)
Kobras 20.04 - 20.05 (Sõnn)
Hirv 21.05 - 20.06 (Kaksikud)
Rähn 21.06 - 21.07 (Vähk)
Lõhe 22.07 - 21.08 (Lõvi)
Karu 22.08 - 21.09 (Neitsi)
Ronk 22.09 - 22.10 (Kaalud)
Madu 23.10 - 22.11 (Skorpion)
Öökull 23.11 - 21.12 (Ambur)
Hani 22.12 - 19.01 (Kaljukits)
Saarmas 20.01 - 18.02 (Veevalaja)
Hunt 19.02 - 20.03 (Kalad)

Kommentaare ei ole: