esmaspäev, 17. september 2007

Sodiaagimärgid & RAHA!

Jäärad annavad raha välja heldelt ja sageli hetke ajel. Kuna neil on kalduvus riskide võtmisele, siis sellised turvatunde tekitajad nagu kindlustus ja hoiustamine neid eriti ei ahvatle. Jäära inimestele meeldib hasartmängude põnevus. Nad äritsevad väärtpaberi- ja kaubabörsil eesmärgiga, võimalusel kiiresti suurt raha teenida.

Sõnn. Kindluse mõttes kogub Sõnn raha panka, kuid kulutab ka kvaliteetsete luksusesemete peale. Selle tähemärgi esindajad investeerivad oma raha ka ehitusmaterjalidesse ja lasevad kõik ära kindlustada. Sõnni ei saa lollitada kiire rikastumise ideega, sest ta investeerib raha alati alles siis, kui on teinud põhjalikku järeluurimist.

Kaksikutele pole pangaarve suurus oluline. See leidlik tähemärk on alati suuteline raha saama, kui vaja. Vajadusel isegi kahtlaseid vahendeid kasutades. Just Kaksikud olid need, kes leiutasid kiiresti rikastumise skeemid, kui ka finantspettused. See inimene ei kõhkle sõpradelt laenu küsides või neile laenates. Ta ei muretse ka selle pärast, kui krediitkaardile tekivad kohutavad miinused. Loomupoolest õnnemängija ja kaval investor vaid laperdab tiibadega – ja võidab.

Vähk. See turvalisusele orienteeritud tähemärk tunneb ennast ilma rammusate säästudeta täiesti rahutuna. Vähki süüdistatakse sageli ihnuses, kuid oma armastatute puhul on ta väga helde. Kuna sellel natuuril on peen ärivaist ja tavaliselt teisi ei usalda, siis peab ta oma raha-asju ise ajama. Kõiki investeeringuid kaalub Vähk väga hoolega.

Lõvi on suur kulutaja ja elab tihti kaugelt üle oma võimete. Raha lihtsalt pudeneb tema kuldsete käte vahelt. Ega Lõvi sellest hooli, sest tal on kaasasündinud oskus raha juurde tekitada, pealegi toetavad teda alati teised. Isegi siis, kui Lõvi on rahast lage, on ta lahtise käega ja endiselt suurejoonelise elustiiliga.

Neitsi. Kokkuhoidlik Neitsi koostab hoolikalt eelarveid ja kulutab haruharva kerglaste asjade peale. Pigem eelistab ta mööda kauplusi käia ja sooduspakkumised välja otsida. Tagasihoidlikult elades ja kulutades vähem, kui ta teenib, on Neitsil alati raha hoiuarvel. See tähemärk teab täpselt, kuhu tema raha läheb. Arveid maksab õigeaegselt ja võlguvõtmist vihkab. Sellele ettevaatlikule tähemärgile on oluline rahanduslik planeerimine ning valib investeeringud, mille väärtus kasvab aeglaselt, kuid kindlalt.

Kaalud. Kuigi Kaalud teevad piinliku täpsusega finantsplaane, võivad nad ikkagi olla võlgades, sest armastavad hästi elada. Õnneks on Kaaludel oskus piisavalt teenida, et võlad ära maksta. Kaalude investeeringud on põhjalikult järele uuritud ja planeeritud, saavutamaks pikaajalist kindlustunnet. Kaalud on alati helded ja aldid kulutustele, kui on tegemist luksusliku või kõrgkvaliteetse esemega. Nende pilk peatub ka alatasa vaateakendel, sest sooduspakkumistele ei suuda nad kunagi vastu seista.

Skorpion kontrollib end alati ning rahast rääkides on tal kindel seisukoht „mis on minu oma, see kuulub mulle”, kuigi ta pole just ilmtingimata kitsi. Selle tähemärgi enesealalhoiuinstinkt avaldub hästikorrastatud finantsides, mis teenivad rikkuse säilitamise eesmärki. Samal ajal on Skorpion pillav laristaja ja talle meeldib riskiga seotud investeeringud, mis tema intuitsiooni põhjal on head.

Ambur. Ekstravagantne Ambur armastab raha, kui seda on, ja satub suurtesse võlgadesse, kui raha ei ole. Mingil moel ilmub alati kusagilt midagi. Sageli tekivad probleemid seetõttu, et Ambur ei vaata oma konto väljavõtteid ja võib olla naiivselt usaldav, kui temalt laenu küsitakse. Loomult hasartmängija, eelistab Ambur jätta finantsplaanide tegemise juhuse hooleks ja täielikult usaldavana satub kergesti kiire rikastumise skeemidesse.

Kaljukitsel on kaasasündinud austus raha vastu ja ta ei kuluta seda kunagi asjatult. Kõik, mida ta ostab, on kvaliteetne ja peab kaua vastu. See ettevaatlik tähemärk kavandab hoolega oma finantstulevikku: säästud, kindlustus ja pensioniplaanid on varakult paika pandud. Investeeringuid teeb ta pärast põhjalikku kaalumist ning asjatundjaga nõu pidamist. Kaljukits ei lähe iialgi riskidele.

Veevalaja on kas ihne või impulsiivne laristaja. See sõltub sellest, kumb valitsev planeet on tugevam. Saturni mõju all olev Veevalaja ei pane kunagi pangakonto väljavõtet ilma seda kontrollimata käest. See isik teab sendipealt, kui palju ta väärt on. Uraani valitsemise all olev Veevalaja kontrollib rahanduslikku kaost, mida toidavad kasvavad võlad ja äärmuslikud äriplaanid. Hiilgav avastus, mis tekkis soovist inimkonda aidata, võib Veevalaja püstirikkaks teha; tulusid jagaks ta siis muidugi teistega. Kõik investeeringud ja kiire rikastumise plaanid peavad olema aga rangelt eetilised.

Kalad. Raha voolab sisse ja välja. Sellel ebapraktilisel tähemärgil pole aega eelarve koostamiseks või tulevikuvarude soetamiseks. Üksikasjad jäetakse märkamata, pangakonto väljavõtteid ei kontrollita ning finantskrahh terendab iga nurga taga. Äärmiselt helde käega tähemärk, kes läheb alati nutulaulude peale õnge ja kellelt võib suuri summasid välja petta.

1 kommentaar:

madelene ütles ...

Tere kõigile!!!!
Ma olen prantsuse nimi madelele Linda, suhted rahvusvahelise VALUUTAFONDIGA, mis näeb ette laenude alates 2000 kuni € 10.000000 kõigile neile, kes vajavad ja need saab maksta mulle intressimääraga 3% aastas. Palun võtke mind madelenelinda@Outlook.fr minu number WhatsApp: + 33644699405