esmaspäev, 24. september 2007

Indiaanihoroskoop. JÄÄR

Pistrik 21.03 - 19.04 (Jäär)

Kobras 20.04 - 20.05 (Sõnn)

Hirv 21.05 - 20.06 (Kaksikud)

Rähn 21.06 - 21.07 (Vähk)

Lõhe 22.07 - 21.08 (Lõvi)

Karu 22.08 - 21.09 (Neitsi)

Ronk 22.09 - 22.10 (Kaalud)

Madu 23.10 - 22.11 (Skorpion)

Öökull 23.11 - 21.12 (Ambur)

Hani 22.12 - 19.01 (Kaljukits)

Saarmas 20.01 - 18.02 (Veevalaja)

Hunt 19.02 - 20.03 (Kalad)


Pistrik 21.03 - 19.04 (Jäär)

Tootem: Pistrik on jõuline ja elegantne röövlind, kes püüab saaki suurtest kõrgustest alla sööstes. Tänu kiirusele ja tabamisvõimele on ta suurepärane kütt. Pistrik sümboliseerib vabadust ja sõltumatust, seetõttu pole lihtne seda lindu taltsutada.

Element: Pistriku elemendiks on tuli, mis sümboliseerib soojust, siirust ja julgust. Lisaks teeb tule mõju pistriku aktiivseks, spontaanseks ja teovõimeliseks. Selle märgi all sündinu on alati sõna otseses mõttes tuld täis ja valmis uuteks ettevõtmisteks.
Klann: Pistrik kuulub kulli klanni, kuhu kuulub palju suuri mõtlejaid ja kangelasi. Nad on teistele teerajajad ja innustatuna suurest sisemisest tulest on nad võimelised suuri projekte ellu viima.

Tuuled: Sel ajal puhuvad idatuuled, mis toovad endaga kaasa kevade hõngu ja idast tõuseb ka päike. Idatuuled sümboliseerivad murrangut ja uut algust. Looduses tärkab uus elu, Pistrikul tekivad uued ideed ja plaanid.

Tüüpiline Pistrik: Selle märgi all sündinud peaksid olema teravapilgulised vaatlejad, mõnikord aga takistab nende temperament asjadest ülevaate saamist. Nad on igal hetkel võimelised millegagi alustama ja lausa lendu tõusma, sel moel võib aga nii mõnigi asi untsu minna. Pistrik on aga võimeline end ruttu uuesti koguma ja lõpuks jõutakse ikka sihile.
Pistrik armastab silmapilgu pinget. Ta ei tee pikaajalisi plaane, vaid on spontaanne ja lihtsa loomuga. Ta teab, mida tahab ja selle ta ka saab. Sealjuures võib tema tuline temperament põhjustada ägedaid reaktsioone. Enamasti on aga Pistrikud avameelsed, siirad ja oma pisut tahumatu sarmi tõttu armastusväärsed inimesed. Kel on Pistrikust sõber, on õnnelik, kes on temast enda vaenlase teinud, on ise süüdi.
Negatiivsete omaduste hulka kuulub see, et sageli võitleb Pistrik võitluse pärast. Ka on tal teatav kalduvus egoismile ja hoolimatusele. Pistrikud peavad õppima kompromisse tegema ja leppima nende arvamustega, mis erinevad nende enda omadest.

Armastus: Pistriku element tuli annab suure hulga kirglikkust. Ka armastuses reageerib Pistrik väga spontaanselt ja tormiliselt. Selle märgi all sündinud tunnevad end kõige paremini, kui on värskelt armunud, tundeid pole aga kerge sellisel tasemel hoida, eriti kui suhe kestab pikemat aega. Seetõttu on Pistrikul vahel raskusi truudusega. Seksuaalselt võtab Pistrik kergelt tuld, kuid võib olla ka suur romantik. Kuigi Pistrikule on tähtis ta enda sõltumatus, võib ta teinekord ilmutada armukadedust partneri suhtes.

Elukutse: Pistrikud võivad oma ametis väga kaugele jõuda. Selleks aga peab neil olema tööülesannete täitmisel piisavalt vabadust ja otsustamisõigust. Võib juhtuda, et Pistrik valib esialgu vale elukutse ja vahetab ameteid niikaua, kuni on leidnud sobiva, et siis täiesti oma töö nimel elada. Pistrik on alati ihu ja hingega asja juures. Nad on head ülemused, kuna julgevad riskida ja oma entusiasmiga ka kaastöötajaid innustada.

Elujõud: Pistrikud nõuavad endalt sageli rohkem kui nad jõuavad teha, see kulutab närve ja energiat. Mõnikord kipuvad nad oma jõudu kulutama ka seal, kus see üldse vajalik pole. Pistriku nõrk koht on pea ja stressile võib Pistrik reageerida peavalude ja migreeniga. Tule märk tekitab kerget ärrituvust ja vererõhu tõusu, võib tekkida äkilisi tervisehädasid ja palavikuga põletikke.

Väike Pistrik: Pistriku tüüpilised iseloomujooned ilmnevad juba varajases lapsepõlves. Kannatlikkus on sellele lapsele võõras ja oma tohutu liikumis- ja tegutsemisvajaduse tõttu saab ta tihti muhke. Väike Pistrik mõõdab meeleldi teistega jõudu ja seetõttu oleks hea ta juba varakult mõne spordiala juurde suunata. Väikese pistriku lemmikväljenditeks on "Ma tahan" ja "nüüd kohe", seetõttu on tema vanematel üsna raske õpetada teda distsipliini pidama ja teistega arvestama. Kõigest hoolimata valmistab see laps aga tõelist rõõmu - ta o avameelne, aus ja peaaegu alati rõõmus. Seikluslugusid kuulab Pistrik rõõmuga ja neid peaksid vanemad talle ka ette lugema ja lugeda laskma. Nende lugude abil saab ta oma auru fantaasia abil välja lasta.


Pistrik ja tema partnerid:

Pistrik ja Pistrik: Kaks sama sodiaagimärki sobivad peaaegu alati. Samas on siin tegu kahe äärmiselt tugeva isiksusega, kes mõlemal on vähe kannatust. See võib olla suureks probleemiks, kuid teisest küljest võivad nad koos maailma teiseks muuta.

Pistrik ja Kobras: Kaalutlev ja ettenägelik Kobras võib tormilist Pistrikku takistada. Kobras võib aga Pistriku energiat produktiivsetele rööbastele suunata, Pistrik peaks aga oma mootori alati käigu võrra aeglasemaks lülitama.

Pistrik ja Hirv: Nende kahe tootemi suhe on vastastikku innustav ja rikastav, Pistriku energia ja Hirve ideed täiendavad üksteist hästi. Mõlemad suudavad koos palju saavutada nii töös kui eraelus.

Pistrik ja Rähn: See suhe vajab Pistriku poolt suuremat partneriga arvestamist ja Rähnilt suuremat siirust. Just need asjad tunduvad mõlemale ääretult rasked ja heast tahtest üksi sageli ei piisa.

Pistrik ja Lõhe: Lõhe ja Pistriku iseloomuomadused ja kalduvused täiendavad teineteist hästi. Ainult see, et mõlemad tahavad domineerida ja juhtimist enda käes hoida, võib tekitada probleeme.

Pistrik ja Karu: Pistriku tuline temperament peletab enamasti Karu alguses eemale. Kuid mõlemal oleks kasulik teineteist tundma õppida - Pistriku hulljulged projektid saavad Karu toetusel soliidse tugipunkti.

Pistrik ja Ronk: Pistrik on tüüpiline üksikvõitleja, Ronk aga diplomaatiline rühmainimene. Heaks koostööks on vaja teadlikku harmoonia alalhoidmist ja kompromisse.

Pistrik ja Madu: Siin kohtuvad kaks väga kirglikku tootemit, ja see võib olla väga külgetõmbav ja erutab. Pistriku emotsionaalne spontaansus võib aga olla teravas vastuolus Mao emotsionaalse vaoshoitusega.

Pistrik ja Öökull: Idealistlikult meelestatud Öökull avaldab kiiresti oma vaimustust ja kirge. Üheskoos plaanivad nad kogu maailma vallutada, kuid ka koduses plaanis ja armuelus suudavad nad enamasti teineteise soove täita.

Pistrik ja Hani: Pistriku ja Hane ühiseks omaduseks on soov end maksma panna, kuid meetodid, mida nad selleks kasutavad, on täiesti erinevad ja see võib põhjustada harmoonia purunemise. Vajalikud on mõlemapoolsed mööndused, kuid neid ei meeldi teha ei Pistrikule ega Hanele.

Pistrik ja Saarmas: Pistrik vaimustub kergesti Saarma ettekujutustest ja plaanidest ja aitab neil teoks saada, Saarmas pakub vastu siirust ja sellist ideederohkust, mis tõotab palju rõõmu, pinget ja vaheldust.

Pistrik ja Hunt: Hunt on tark, aga ka väga tundlik ja vastavalt sellele ettevaatlik. See on omadus, mida Pistrik iga kord piisavalt ei mõista. Siiski klapivad need märgid üsna hästi.

Kommentaare ei ole: