esmaspäev, 3. september 2007

Mida toob aasta 2008?

Miskipärast on aastahoroskoobid alati väga populaarsed olnud. Mida toob siis aasta 2008, kui tugineda numeroloogiale.
Liida kokku enda sünnikuupäev+sünnikuu+aasta, ning tulemuseks saad numbri, mis ongi vastuseks.

Õnnelikku uut aastat :)

Näide:
Inimene on sündinud 6. aprillil. (06.04), ning ta tahab teada, mida talle toob aasta 2008.
Arvutamine: 0+6+0+4+2+0+0+8= 20=2+0=2


TULEMUSED:


Number 1: Algus
UUTE ASJADE ALGUS

Iseloom
See on uute plaanide, kavade ja ettevõtete aasta. Nii enda kui ka teiste ideed tulevad esile ja nõuavad täitmist.Aasta algab jõulise perspektiivse ajajärguna ja sa tunned ennast vastuvõtlikuna kõigele uuele. Seda aastat iseloomustab muutused ja uuendused. Kõik, mida nüüd alustad, saab tugevalt mõjutama neid inimesi, keda kohtad sellel ajajärgul.

Armastus
Sa ei või sellel aastat alustada ühtki vahekorda nii, et ei loodaks seda kestvat kaua. Kui sul on juba vahekord, siis ohjelda ennast ! Sa võid kergesti muutuda väljakannatamatuks ja isekaks. Ära loo tarbetuid pingeid.

Töö
Muutud veelgi iseseisvamaks, tahad reguleerida asju ja teha muutusi. Tunned end ülevoolavat uutest ideedest ja tahad liikumisvabadust ja hoogu oma töödes. Kuid ole mõõdukas ja tagasihoidlik, alati ei pruugi kõike vana uuendada.

Tervis
Sinu tervis on hea. Eriti seetõttu, et arvu ühe värelus (võnked, vibratsioon) mõjub sulle uut energiat andvalt. Tunned ennast innuka, ettevõtliku ja toimekana ning hingelt nooremana kui varemail aegadel.

Õnnevärv: PUNANE


Number 2: Ootus
KANNATLIKKUS

Iseloom
Sa pead olema sel aastal ettevaatlik ja arvestav, mil oled aldis arvu kahe värelusele (võnkeile, vibratsioonile). Sa pead ootama, et eelmise aasta uuendused hakkavad tooma tulemusi. Kuula siiski vastuvõtlikumalt ja meeleldi ka teisi inimesi ning arvesta nendegi mõtteid. Ära siis sulgu endasse. Räägi selle asemel oma probleemidest ja ole valmis vastu võtma teiste abi.

Armastus
Sa saad tundma ennast eriti tundelisena, vahel valestimõistetuna ja oled kergesti ärrituv. Püüa end jälgida ja hoida oma kujutlusvõimet vaos. Ei sinul ega ka su partneril saa olema sellest kergem, kui sa ei suuda areneda. Ole eriti tähelepanelik, siis saad kahe võrra tagasi ja su võit on kindel.

Töö
Selle aasta jooksul on kannatlikkus see vahend, mille abil sa tuled toime kõigi ebameeldivustega. Aegamööda küpsevad viljad sellest tööst, mida sa möödunud aastal tegid. Varsti saad koguda saagi kokku.

Tervis
Su seisund saab vahelduma viletsuse madalusest heameele laineharjale. Ürita lõdvestuda, hakka sportima - või veel parem: võta oma päevakavasse pikad meeldivad jalutuskäigud! Anna oma ihule seda, mida see vajab.

Õnnevärv: ORANŽ


Number 3: Areng
NAUDI ELU

Iseloom
Elu naeratab sulle. Optimism ja elurõõm valitsevad seda aastat. Su sõprusringkond laieneb ja uued tuttavad saavad olema sinu tuleviku suhtes kasulikud ja soodsad. Huvitud uuesti oma välimusest ja tunned vajadust uuendada kogu oma garderoob. See on aasta, mil võid pühenduda elunaudinguile. Pööra selg kõigile oma probleemidele!

Armastus
Sinu soov elada täiuslikku elu ja ilule aldis meelelaad äratavad teatud rahutust ja ärritust kõige siduva suhtes. Kuid aasta jooksul saab olema rohkesti päevi ja mitmeid aegu, mis on tulvil romantikat ja kirge.

Töö
Sinu optimism, avatus ja vabameelsus teiste inimeste suhtes saavad looma hea õhkkonna su ümber. Kasuta seda, sest võib olla võimalik, et sul õnnestub saada uusi ja meeldivaid ülesandeid oma töös ja tegevuses.

Tervis
Saad tundma end tugevana ja lootusrikkana. Meeleoluga liitub tervis - see saab olema hea. Satud väikeste ahvatluste ohvriks, kuid neid ei tarvitse võtta tõsiselt.

Õnnevärv: KOLLANE


Number 4: Ehitamine
UNELMAIST TÕELISUSSE

Iseloom
Nelja mõjutus viib mitmete plaanide ja kavade täitmisele ning teostamisele ja annab aluse tulevikule. Arvu nelja värelus (võnked, vibratsioon) on positiivne ja sa leiad oma unelmaile ja ideedele palju rakendusvõimalusi. Mida eelmistel aastatel oled külvanud, seda saad nüüd kasvatada. Saad ennast tundma aktiivsena, praktilisena ja rahulolevana.

Armastus
Nüüd on õige aeg sõlmida abielu või alustada ühiselu päris tõsimeeli. See puudutab nii neid, kellel on juba vahekord, kui ka neid, kes seda alles nüüd alustavad. Sa saad tundma end tasakaaluka ja rahulolevana.

Töö
Nüüd rahuldab sind praktiline töö. Sa tahad teha mitmesuguseid töid ja enesekindlus saab aitama sind sinu plaanide ja kavade täitmises. Sind hinnatakse sinu töös.

Tervis
Sind võib vallata teatud psühhosomaatilise (psüühiline kui kehaline) päritoluga väsimus, mis võib tuleneda ülekoormusest ja ülepingutusest. Jälgi oma sisetunnet ja võimalda endale lühikesi puhkehetki. Hoolitse selle eest, et suudad korralikult ja hästi lõõgastuda nädalalõppudel.

Õnnevärv: MUST


Number 5: Tundmatu
KÕIGEST VÕIMATUST SAAB VÕIMALIK

Iseloom
On täiesti joovastav olla kabala-aasta viie väreluspiirkonnas (võnkeis, vibratsioonis). Siis võib juhtuda kõiksugu ootamatusi elu igal alal. Seepärast ole valmis kinni haarama igast oma võimalusest. Sel aastal muutub kõik, mida tavaliselt pead võimatuna ja saavutamatuna, võimalikuks.

Armastus
Aasta üldjooned on tunda ka armastuses. Tunned ahvatlust uute seikluste järele, ka väljaspool abielu olevate suhete loomisel, kui oled abielus. Nii mööduvate ja juhuslike kui ka pikemaaegsete järele. Neil saab siiski harva olema negatiivseid tagajärgi.

Töö
Rahutus ja küllastumine varitsevad tagaplaanil. Äkilised mõttevälgatused, tujud ja kapriisid võivad sind panna järelemõtlematult toimima. Enesekriitika saab olema nõrk ja seetõttu on sul põhjust üritada pidada end silmas.

Tervis
Saad sageli tunda soovi naudingute järele - nagu hea toit, joogid ja armastamine. See võib põhjustada kõhuvaevu ja vereringe häireid. Rahustu ja ära lange kõigisse kiusatustesse.

Õnnevärv: HELESININE


Number 6: Tunded
PUHKEHETKE VEETLUS JA VÕLU

Iseloom
Kui viies aasta oli joovastav ja erutav, siis kuues aasta on rahulik. Maalähedased ja realistlikud väärtused saavutavad võidu. Saad teadlikuks selles, et sinul on ka süütundeid ja südametunnistuse vaevasid. Kui oled olnud varasemalt tühjatuuletallaja ja pinnapealne, siis sel aastal saad täielikult muutuma selles suhtes.

Armastus

Lõpuks leiad puhkuse ja hingamise armastuses. Vahest tunned ennast veidi süüdiolevana ja soovid andestust. Kuid ära lange liialdustesse ja endakaitsesse, et sa ei muutuks liiga ebameeldivaks ja igavaks. Sa ju tead ise, kuidas leiad oma armastuse!

Töö
See aasta teeb sinu tööelust soodsa. Kuid ära ole liiga väiklane ja pealetükkiv andma teistele nõuandeid - neilegi, kes seda ei palu. Selle asemel pea meeles, et ei ole mitte alati hea ennast vahele segada teiste töödesse ja toimetustesse.

Tervis
Hakkad suurendama kõiki oma pisivigasid, nagu hambavalu ja peavalu. Aseta need õigetesse suhetesse ja mõõtmetesse ja sa saad tundma koheselt oma olukorda paremini ja seisukorda kergemaks.

Õnnevärv: SININE


Number 7: Hing
NÜÜD SAAB HING OMA OSA

Iseloom
Seitsme värelus (võnked, vibratsioon) tekitavad vajaduse uurida, kui kaugele on jõutud. Nüüd on aeg küsida elu mõtet ja eesmärki. Nüüd on õige aeg anda oma hingele tema osa, mis kuulub talle. On aeg panustada vaimsetele ja mitte ainult materiaalsetele väärtustele.

Armastus
Sel aastal soovid panna oma sõpru hindama sinu eemalehoidumist ja kõrvaletõmbumist. Tahad olla palju aega iseenesega. Kui sinu lähedane on samal lainepikkusel, siis saate soodsad elutingimused ja saavutate hingelise ühtekuuluvuse.

Töö
Ürita uurida olukorda ja teha kõike seda, mida varemalt ei ole julgenud ega usaldanud proovida. Ära kaitse end iga hinna eest, vaid lase ka teisi õisi õitseda. Ennekõike väldi tülisid.

Tervis
Saad sageli tundma ennast väsinuna ja vähem toimekana kui varasemalt, mis teeb sind ärritunuks ja närviliseks. Püüa olla kannatlik ja luba endale tänavu rohkem puhkehetki ja lõbustusi kui varasemail aegadel.

Õnnevärv: VIOLETT (lilla)


Number 8: Viljalõikus
TEOSTAD OMA EESMÄRGl

Iseloom
Nüüd on kahtluste aeg möödas. Kaheksa värelus (võnked, vibratsioon) põhjustavad selle, et viid ellu ja teostad oma eesmärgi. R a h a saab voolama sinu rahakotti, kuid püüa siiski mitte kõike ära raisata ja kulutada. Sul läheb veel vaja oma raha tulevikus.

Armastus
Sel aastal võid saavutada täiuslikkuse, mis puudutab armastust, eriti siis kui püüad valitseda oma isekust. Armastus tähendab ka andmist - mitte ainult võtmist - isegi siis kui oled seda meelt, et ei saa palju tagasi. Siis teisiti öeldes: ole rohkem saadavamal ja vähem kalkuleeriv.

Töö
On õige aeg taotleda ülendust töökohas või paluda palgakõrgendust. Just nüüd hinnatakse sind väga ja peetakse lugu ning saad palju tänu selle eest, mida oled teinud või korda saatnud. On aeg korjata saak, ja saagi suurus sõltub sellest, kui palju oled külvanud.

Tervis
Su tervis on suurepärane. Elutahe teeb sind tugevaks. Kui sul on kroonilisi vaevasid ja valusid, siis need saavad vähenema. Tunned huvi liikumise ja oma keha hoidmise vastu. Just nüüd on õige aeg saavutada häid tulemusi. Saad olema iseenesega rahul.

Õnnevärv: PURPUR (roosipunane)


Number 9: Edu
TASAKAALUKUS TOOB KORDAMINEKU

Iseloom
Läheneme üheksa-aastaku ( kümneaastaku ) lõpule. On arvete tegemise aeg. See saab tunduma mõistliku ja järjekindlana. See ajajärk on hea, kõik sujub kiirelt ja sa võid järjekindlalt lõpuni selle, mida oled alustanud. Püüa õppida oma eksimustest ja kasuta ära oma kogemusi.

Armastus
Armastuse poolest on see tasakaalukas aasta. Isegi vahekorra lõppemine sujub haavadeta ja raskusteta, nii et järele jääb sõprus. See on armastuse suur aasta. Küsimuse all on nii vana kui ka uus suhe. Sel aastal saad kogeda unustamatuid hetki ja sündmusi.

Töö
Väga huvitav ja loov ajajärk, millesse mahub kindlasti tulemusi. Sind hinnatakse ja peetakse lugu sinu töös. Teised inimesed saavad tundma suurt tänulikkust sinu suhtes. Kuid ära kasuta seda enese heaks, sest sa saad niigi oma tasu.

Tervis
Eriti hea periood, mis ei too enesega suuri probleeme kaasa. Saad olema heas füüsilises seisundis. Kuid ära nõuta oma kehalt liiga palju.

Õnnevärv: PRUUN

Kommentaare ei ole: