kolmapäev, 5. september 2007

Lillehoroskoop

Lilli on peetud sajandeid puhtuse & ilu sümboliks, seepärast ka paljudes regioonides usutakse, et igale inimesele vastab oma kindel lill. • 1 jaanuar - 10 jaanuar


Kollane emajuur

Salapärane lill mägikastevarrega, sümboliseerib suvist soojust. Malbe ja häbelik, ei armasta suurt seltskonda, palju paremini tunneb end kodus, lemmiktugitoolis teleka ees. Suurepärane perekonnainimene. Osavõtlik ja hoolas, ta kasutab oma jõudu töökusele ja visadusele. Selliseid inimesi ülemused nö. armastavad. Nad ei oska klatšida ega heietada kuulujutte. Meelsasti annab raha võlgu.

 • 11 jaanuar - 20 jaanuar


Karuohakas

Mitte keegi ei pööra talle tähelepanu. Sellepärast et karuohakas püsivalt "kutsub esile tule temas eneses". Mõtleb endale mõnikord välja üle jõu käivaid ülesandeid, ise mõeldes selleks huvitavaid ettekäändeid. Selline käitumine viib lähedased segadusse ja sellepärast nad ei saagi alati ulakat karuohakat heatahtlikuks pidada. Tavaliselt karuohakas rahutu, kooskõlata. Temaga on raske, kuid ainult tõelised sõbrad teavad selle lille eneseohverduse hinda, kui ta on valmis surema armastuse eest, et keegi ei saaks rikkuda pühamast pühamat- sõprust. Võimalik, et agressiivse maski taha peidab ta oma plussid - hell süda ja tõrkumatus. Ta on suurepärane sõber ja pereliige.

 • 21 jaanuar - 31 jaanuar


Õlelill (käokuld)

Õlglill- on kui hõbemunt. Tavaliselt malbe ja ei armasta liialdusi, kuid teraselt jälgib moodi. Hoiab oma tervist, tegeleb spordiga. Plglillel on võime mitte kukkuda hädaldama vaid väljuda ka kõige raskematest eluhetkedest. Heitlused ainult tugevdavad tema hinge. Selle lille elegantsus kadestatakse tihti. Õlglillel on lõppematult energiat, et ületada kõik raskused ja kergusega võita pahatahtlikud inimesed.

 • 1 veebruar - 10 veebruar


Puuvõõrik

Naine- lille eripäraks on uudishimu ja käitumise kergus, tal on "riskantne" iseloom. Talle pole mingiks raskuseks kütkestada ka kõige ligipääsmatumat meest. Mehed, lapsepõlvest juba tuntud kui "nõiutud" lill, panustavad sporti, kulturismi, karateese, tennisesse, et saavutada kuulsust vastandlikel aladel. See hoiab neid tervetena ja teeb nad vastupandamatuks.

 • 11 veebruar - 19 veebruar


Karumustikas

Meeldiv välimus ühildum sisemise iluga. Peen mõistus annab karumustikale võime juba esimesel kohtumisel inimest mõista, kuid sisemine väärikus ei lase tal minna vastuollu südametunnistusega. Karumustikas ei sulandu inimestega kergelt, kohaneb raskelt.Kuid oma sõpru ei hülga mingigi põhjusega. Väga töökas, teeb kiiresti karjääri, saavutab elus palju, edukas.

 • 20 veebruar - 28 veebruar


Mimoos

Erineb teistest kõrgendatu tundlikusega, solvub kiiresti. Töökas ja vastutustundlik, tahab et tööd hinnataks kiiruse järgi. Mimoos kannatab väga valusalt, kui tema tööd ei hinnata. Ta on valmis ohverdama ennast, et saada ülesanne tehtud ja väärida kiitust, põlgab puhkust ja haigust. Tüütab kiiresti, sest nõuab endale tähelepanu. Võimalikud perioodilised depressioonid ja tihti vahelduv meeleolu. Et hoida Mimoosi sõjakat vaimu tuleb pidevalt tunda end vajadusi, teiste vaimustust. Inimeste hulgas on selle lille edu üürike, kuid väga ere ja meeldejääv.

 • 1 märts - 10 märts


Moon

Mooni ilu uimastab nagu oopium. Kerge on sattuda Mooni võrku, raske on sealt vabaneda. Ere ja lihtne, see lill on võimeline inimesi lummama, ümbritseds ennast mõttekaaslastega. On mitteametlik liider. Kollektiivist ei eristu, kui oskab kõigele tooni anda. Sünnilt diplomaat, suudam Moon lahendada erinevaid konflikte oma äranägemise järgi. Armastab elu nautida ja on aldis erinevatele hasartmängudele. Kui suudab leppida oma puudujääkidega- saavutab elus palju. Saatus on okkaline. Peab uskuma oma jõudu- ainult nii suudab Moon edu saavutada.

 • 11 märts - 20 märts


Liilia

Märkamatu veetlus. Peen natuur. Kuu lill. Saladus mida võib rääkida ainult täiskuuajal. Maskeraad, pettus, flirt... Vaatamata kõigele osakb Liilia olla õnnelik. Ümbritseb ennast saladustega, olles ise natuke enesessetõmbunud- ei armasta rääkida oma saladustest. Sellepärast mõjub inimestele bohheemlasena. Veetleb kergelt inimesi, kuid sama kiirelt jätab ka maha. Püsimatu, vahetevahel lubab endale pettusi, tehes seda su nina all. Liiliaid kohtab tihti aladel selgeltnägija, ekstrasensid, astroloogid, mustkunstnik, avantürist.

 • 21 märts - 31 märts


Sõrmkübar

Sõrmkübar on otsustav ja energiline, üks tema annetest on end üles kütta, innustades oma energiaga ka ümbritsejaid. Nad on väga targad, andekad ja tarmukad. On võimeline tegema head karjääri äris. Sõrmkübar on alati sõiduvees. Kunagi ei kaota pead. Kui hädasti on vaja vastu võtta tähtis otsus ja päästa olukord, siis parimat inimest ei leia. Sõrmkübara pea töötab nagu EBM- selgelt ja kiiresti, leiab õige väljapääsu isegi kõige segasemast olukorrast.

 • 1 aprill - 10 aprill


Magnoolia

Töökas, soovib alati olla esimene, ei kuula teiste soovitusi- selline on iseloomustus Magnooliale. Tunneb oma hinda, armastab kalleid asju, sellepärast suhtleb ka väljavalitus seltskonnaga- ainult vajalike inimestega. Sõbrana asendamatu. Purustab plju, kuid saavutab kõik. Armastab mugavust, mille säilitamiseks ei peatu millegi ees. Teeb head karjääri, ei raiska aega tühjake vaid teab täpselt, mis tal vaja. Meeldib töötada ja lähedastelt ootab sama. Hea juht.

 • 11 aprill - 20 aprill


Hortensia

Suurejooneline, helde, armastab prassida. Seal kus pidu, võib alati leida ka Hortensia. Meeldib korraldada pidusid, õhtusööke, kutsuda külalisi. Ta tavalistel õhtutel ei ütle ära sõpradest. Tal on lai tutvusring. Ta on võimeline suureks šestiks, võib teha kalleid kingitusi, midagi vastu nõudmata. Kuid selline suurus ärritab tihti lähedasi, oodates talt konkreetset abi. Ainus puudujääk - Hortensia ei hiilga kannatlikkusega. Sellepärast on tal lähedasi sõpru vähe.

 • 21 aprill - 30 aprill


Daalia

Liiga nõudlik enda ja lähedaste vastu. Neid võib kohata teatris, näitustel, konsertitel; kohtades, kus on kaunid asjad. Mõned peavad teda tüütuks. Luksuslik Daalia peab alati hoidma kuldset keskteed. Maksimalism segab tal vahest soovitut saada. Fortuuna on ta vastu küll lahke, kuidi tal ei õnnestu alati saavutada täielikku edu, ei kaota ta kontrolli olukorra üle. Kui ta kaldusb ebaedu poole, siis võib ta muutuda ennem küünikuks ,kui ütleb ära oma lähedastest.

 • 1 mai - 10 mai


Maikelluke

Maikellukese on ühendatud kõik: malbe ilu, helde süda, terav mõistus. Maikellukese avatud süda avaldub eelkõige selles, et ta võib oma kätega luua herbaariumi või olla lihtsalt selle aroomi armastaja. Tihti langeb kergeusklikuse ohvriks, kuna usaldab liialt teisi inimesi. Naine- Maikelluke vajab kindlasti ustavat kaitsjat. Maikelluke elab tagasihoidlikult, kui ei kohta just rikast kosilast. Töö juures on Maikellukesel alati kõik korras, kuigi tema liigne agarus käib aeg-ajalt närvidele. Saavutab edu,alati leiab aega heategevuseks. Armastab lapsi ja veedab palju aega noorte seltsis.

 • 11 mai - 21 mai


Portulak

Elu käitub Porrulauguga tihti ebaõiglaselt. Sellepärast on ta umbusklik, ettevaatlik, kahtlustab alati tüssamises, ka kallit inimest. Porrulaugul on kodus ja tööl raske, eriti aga armastuses. Portulauk on liiga hell, elab sügavalt läbi võõraste asju, hoides kõike endas. Lähedaste inimestega on ta eriti truu ja valmis ära andma kasvõi viimasegi särgi. Kui näidata talle oma ustavust ja armastust, kannab ta teid terve elu kätel.

 • 22 mai - 31 mai


Kummel

Kummeli iseloom on keeruline, teda on raske mõista. Temas on midagi kättesaamatut, mis kutsub ja võlub. Tahab näida avatud ja lihtsana, aga tegelikult ta seda ei tundu. Võib joosta usalduse jaoks, kutsudea esile avameelsust. Teb pajude saladusi ja võib seda anda huvides ära kasutada. Kummel on kaval, kuid alatusteks pole võimeline. Tsöloom loob meeldiva mulje.

 • 1 juuni - 11 juuni


Kelluke

Konservatiivne. Armastab minevikku, elus otsib väljakutseid. Muutused tekitavad hitmu, alistab ahatuse. Ei püüa kurepoegi taevast kui tihane on peos. Kellukese pääsetee- hea pere, lahke kodu. Kogub vanu asju, neid võib veel vaja minna. Kodus hoiab ideaalset korda. Truu ühele inimesele.

 • 12 juuni - 21 juuni


Kirikakar
Ei paista silma romantilisuse ja vaprusega. Meeldib suhelda, kuid seda omas kodus. Nohik, kodusistuja, nahahoidja, vaatleja. Tema sõbrad- trepikojanaabrid, koolikaaslased. Arglik, kuid kriitilistes olukordades võib korda saata julgeid tükke - saavutab enda tahtmise. Elu koos Margaritaga pole küll ere, kuid see-eest stabiilne. Armastab vaatemänge, etendusi, teleseriaale, kontsere, kuid neid ainult televiisoris. Harva läheb inimeste sekka ja siiski ainult heade sõpradega.

 • 22 juuni - 1 juuli


TulpTulpid armastavad vabadust, vastased igasugusele sõltuvusele. Avatud ja õiglased, räägivad mida mõtlevad. Abielluvad hilja- kuna arvavad, et ennekõike peab tegema karjääri ja seejärel alles peret looma. Nooruses tahavad kõike proovida. Julged ja energilised, saavutavad kergelt plaanitu. Õnneseened. Mehed, kahtlematud Don-Juanid- kõik on talle ükskõik. Naised- väga iseteadlikud, tuleb kulutada palju jõudu, et saavutada tema tunnustus.

 • 2 juuli - 12 juuli


Vesikupp

Neis on koos vesi, maa, õhk. Üsna mitmekesine natuur, mis kohaneb igasuguse olukorraga. Väikesed takistused elus ületab üsna kergelt. Omab mitmekülgseid huvisid ja erinevate iseloomudega sõpru. Sellise mitmekesisuse põhjustab eelkõige heatahtlikus ja kannatlikus. Vesiroos on inimestega austav ja tähelepanelik. Elus ei lähe kõik küll kergelt, kuid tänu oma kõikeandestavale iseloomule on ta võimeline nagi Föönikski tõusma tuhast.

 • 13 juuli - 23 juuli


Kannike

Ümbritsevate lemmikuna on ta helde ja hellitatud. Omades ilusaima lille nägu ja sametpehmet nahka, ei saa isegi tulevased kaunitarid Kannikesest rohkem tähelepanu. Ta pole lobiseja, oskab hoida teiste saladusi ja kuulata igasuguseid ülestunnistusi. Jättes Kannikese inimeste sekka, keda ta armastab, kiinduvad nad temasse ja on valmis igasugusteks ohvriteks. Tavaliselt ta poeb küll peitu, kuid on alati valmis päikese kätte tulema ja võtma seda, mida talle pakutakse. Halvas seltskonnas langeb Kannike kiiresti depressiooni.

 • 24 juuli - 2 august


Kibuvits

Palja käega teda ei püüa. Kuid kui järele mõelda, siis okkad- need on tema kaitse. Jonnaka ja taltsutamata iseloomu taga on peidus hea hing, ja vurts on määratud ainult selleks, et kaitsta oma värisevat südant, nagu õrna õit. Kibuvits on julge ja söekas, valmis võitlema kuni surmani, et kaitsta oma huve. Sõpradega särav ja osavõtlik.

 • 3 august - 12 august


Päevalill

Leidnud oma koha päikese all. Edukus pole teda pimestanud. Päevalill on visa ja töökas, teeb varakult karjääri, kindlustab oma koha ühiskonnas, mida temalt ei oskagi oodata. Raskelt talub ebaedu, kuid oskab sellega toime tulla. Soodsalt mõjub ümbruskond. Sõpru ja lapsi on tal palju.

 • 13 august - 23 august


Roos

Kuninglik lill, Roos kutsub esile mälestusi minevikust. Tema vastu on punutud intriige, teda on tahetud välja süüa seaduslikust kohast, kuid roos on vallutamatu. Ta on harjunud olema kõikidest esimene. Roos on enese vastu liiga nõudlik, töötab kulumiseni. Tihti teda ei mõisteta ja kadestatakse, kuna ta jõuab suurte kõrgusteni kõikjal kus asub. Vastaspoolega on kõik ilus - tema eest hoolitsetakse ja hellitatakse, kantakse kätel. See, kelle kõrvale ta jääb, on väga õnnelik- ta kingib ohtralt oma armastust lähedastele inimestele.

 • 24 august - 2 september


Delfiinium (kukekannus)

Tagasihoidlik ja vähenõudlik. Soovib kõike oma kätega teha, ei looda eriti teistele. Kahjuks võivad Delfiiniumid olla "andestamise pakk", kuna teda on lihtne kummardama panna. Kuid kui ta tunneb teiepoolset halba suhtumist temasse, siis on ta terve oma elu Teie vastane ja teil tuleb kogu aeg end õigustada. Delfiiniumid peavad õppima kuidas vastu panna vihameeste riugastele.

 • 3 september - 11 september


Nelk

Võitleb õiguse eest ja kaitseb kõike, keda on alandatud või solvatud. Ta on esimesel võimalusel valmis minema võitlusse. Nii otsekohest inimest nagu Nelk, annab otsida. Nelk jääb kindlaks endale isegi siis, kui jõud on vastaspoolel. Peaasi- seista õiguse eest. Lähedased usaldavad teda, kuigi suhtuvad temasse ettevaatlikusega- kellele meeldibki kuulda enda aadressil mitteilusaid sõnu. Nelgi perekond- vaieldamatu liider ja ideoloog.

 • 12 september - 22 september


Aster

Aster, küllaltki öine täht, hajutab pimeduse oma lõbusa loomga. Kuid se pole uljas lõbusus vaid täiesti teadlik käitumine. Aster- optimist, kes vaatab julgelt tulevikku ega karda raskusi. Selliseid inimesi hinnatakse nii alluvate kui juhtkonna poolt. Aster oskab inimesi juhendada, tema alluvuses on alati sõbralik kollektiiv- ta justkui nakatab kõiki oma särava energiaga. Sellel lillel on kõikjal selgus: nii mõtetes kui tegudes. Astri kodu on alati soe ja rõõmus, seal on palju valgust ja mugavust. Lähedaste inimestega on ta eriti hooliv.

 • 23 september - 3 oktoober


Kanarbik

Rafineeritus, hoogsus, perfektsus kõiges. Kanarbik on ühtemoodi ilus nii sisemiselt kui välimiselt. Loodus kinkis neile ande täppisteadustele, neil on väga analüütiline mõistus. Armastavad meisterdada, luua oma kätega. Asendamatud spetsialistid- universaalsed. Teavad oma kuldsete käte hinda. Kanarbik - hea sõber kes ei hülga hädas.

 • 4 oktoober - 13 oktoober


Kameelia

Meeldiva välimusega, näitlejalik. Vaatamata oma peensusele väga vapper. Kameelia on iseloomult keskendunud ja organiseeriv, ei jää poolele teele ega karda mängida. Ohud ainult kütavad neid üles. Tal on väljakujunenus maitse ja talle meeldib ennast hellitada peenete asjadega ja on selle pärast valmis kasvõi paljaste kätega võitlema. Alati tundub mõjukalt ja jääb meelde oma originaalse käitumisega.

 • 14 oktoober - 23 oktoober


Sirel

Õitsemise, värskuse ja nooruslikkuse sümbol. On alati hingelt noor ja talle meeldib suhelda noortega. Tal on lihtne pead segi ajada, ta jumaldam armumistunnet. Mõned peavad Sirelit natuke kergemeelseks. Meeletu optimist, ületab kergusega kõik ebaedud elus. Tal on palju erineva vanusega sõpru. Püüdlikult ja sihikindlalt aitab Sirel hea meelega teisi. Karjääriga ta ei kiirusta, elu nautimine on tema jaoks esimesel kohal.

 • 24 oktoober - 2 november


Freesia

Tüüpiline töönarkomaan. Freesia kardab, et ta ei jõua oma elus midagi tähtsat korda saata, sellepärast ongi valmis töötama hommikust õhtuni. Vaatamata sellele, et austajaid on tal reas, ei rutta ta valimisega. Freesiast kiirgab sümpaatiat, tänu millele ta töö kiiresti liigubki. Julgus, visadus,jonnakus,kes talle kahju teeb- kannatab tema otsekohesuse käes.

 • 3 november - 12 november


Orhidee

Selliseid lilli meil ei kasva, sellepärast ta armastabki salalikkust ja pole väga avatud isegi lähedaste inimestega. Tavaliselt pannakse fakti ette. Mugaval elul on omad plussid- ta tahab alati seda, millele tal õigus on. Kannatlik ja võimeline ootama. Kuid liiga pikka teadmatust ei armasta ja võtab kokku kogi jõu, et olukorrast väljuda.

 • 13 november - 22 november


Pojeng

Iseloomult leplik, armastab kaua ja töötab viljakalt. Lähedased lihtsalt teavad tema sitkust. Pojengide hulgas on palju sportlasi ja need kes ei tegele proffispordiga, hoiavad kindlasti oma vormi, tegeledes spordiklubides. Pojeng peab tööpausidel kindlasti arutama, peaks olema tagasihoidlikum ja heietama vähem oma plaanidest.

 • 23 november - 2 detsember


Gladiool

Selle lille hulgas pole geeniuseid, nad ei hiilga andekusega. Väga töökad ja püüdlikud, vilunud kätega võivad saavutada palju. Kogu elu veedavad nad eneseotsingul- ükskord võlub üks, siis teine. Nad on rännumehed, armastavad kõike uut: reise, inimesi, linnu. Parandamatud romantikud ja unistajad. Võimelised oma istumiskohast äkki üles kargama ja sõita Eldoradosse.

 • 3 detsember - 12 detsember


Võilill

Armastab päikest ja soojust, värskust ja tuulepuhanguid, kõike mis on seotud looduse tekkega. Ei saa ilma lähedaste tähelepanuta. Ja sellepärats teeb Võilill vahetevahel ekstravagantsusi, minnes seinast seina ja ületades norme. Toodab ideid ja šokeerib oma edumeelsete vaadetega. Võtab tihti otsuseid vastu konsulteerimata juhtkonnaga, aga kui teda kritiseeritakse, siis asub end alati kaitsma. Riietub alati moodsalt, armastab eredaid värve. Armastuses ei kannata Võilill mahavaikimisi; tahab otsekohesust ja siirus, võimeline täielikult oma tuunetele anduma.

 • 13 detsember - 22 detsember


Lootus

Ausue ja puhtuse sümbol. On alati hoolitsetu, hoiab end kombekuse raamides, ei armasta midagi ekstravagantset. Eelistab klassikat, kuigi ise kahtleb selles, võimeline progressiivselt kujutama. Lootus on hästi organiseerunud nii sisemiselt kui välimiselt. Hea. ustav sõber. Pere on natuke konservatiivne. Armastab ainult ühte inimest oma elus.

 • 23 detsember - 31 detsember

Edelveiss (jänesekäpp)

Armastab vabadust, värsket õhku, vebadust merel. Elab laialt. Ei armasta organiseeritust ja ettekirjutusi. Oskab sellistes tingimustes teha karjääri, alati kainelt mõeldes. Edelvais on suur rääkija, kuid oskab end ka vaos hoida. Otsib alati elu, armastuse püsivust. Annab sõpradele häid omadusi, eelkõige lootust. Vananedes saavutab rohkem tasakaalukust.Kommentaare ei ole: