esmaspäev, 17. september 2007

Tähemärkide varjuküljed. I

Jäär

Jäärad võivad olla teinekord üpris osavad manipulaatorid ja mitte tõearmastajad. Nad on nii rahutud ning püsimatud, et tahavad kõike ja kohe kätte saada. Selletõttu võivad Jäärad tunduda teinekord äärmiselt isekatena.

Lausa silmapilkselt võivad nad kõik ettevõtmised ja ka suhted ilma süümepiinu tundmata sinnapaika jätta, kui nad seda vaid soovivad. Oma suure riskeerimisjulgusega võivad Jäärad isegi teiste turvalisuse ohtu seada.

Kuid sellegipoolest pole Jäärad halvad inimesed, nende suureks varjatud küljeks on lihtsalt suured kõhklemiskalduvused. Neil on alalõpmata raske „ei” öelda, millest on tingitud ka nende asjade viivitused ja edasilükkamised.
Seega, kui tahetakse Jääradega häid suhteid hoida, siis pole mõtet neile survet avaldada.


Sõnn

Sõnni suureks varjuküljeks on otsustusvõimetus. Nad pole suutelised erinevaid seisukohti hindama, ning seetõttu kasutab Sõnn sageli juurdunud arvamusi. Sõnn keeldub ka riskeerimast. „Ei mingeid uuendusi!” võib lausa Sõnnide elumotoks lugeda.

Ka inimeste ja asjade suhtes võib Sõnn ilmutada ülemäärast omanikutunnet. Seepärast pole mõtet Sõnni kadedaks ega ka armukadedaks ajada. Sõnn on lihtsalt oma arhetüübilt vihapidaja, kes ei unusta reetmist kunagi ning teinekord on tema meelest ka andestamine võimatu.

Kuna Sõnnile meeldib hea elu, siis võib see inimloomus ilmutada ka nautlemist ja suurustlevat käitumist. Näiteks „kokkuostuteraapia” on Sõnnide hulgas üsna populaarseks ajaviiteks.


Kaksikud

Kaksikute varjatud küljeks on nende suur suu. Tihtipeale ei tea Kaksikud tõde ning võivad oma lugusid pidevalt muuta, ilma et nad seda isegi märkaks. Ebaolulised faktid lükatakse tavaliselt kõrvale, eriti siis, kui on võimalik manipuleerida.

Kahepalgelised Kaksikud lihtsalt armastavad klatšida ning seetõttu pole neilt mõtet oodata, et nad saladusi pidada suudaksid. Kõik laotakse letile ja veel vürtsikamalt kui usaldatud saladused seda väärt olid!

Kommentaare ei ole: