laupäev, 23. mai 2009

Vanga ennustused.


Vangelia ehk Vanga sündis 31.01.1911 Jugoslaavia linnas Strumices. Kui ta lapsena läks allikast vett jooma, juhtus õnnetus. Taevas pimenes, tõusis torm ja kõva tuul viskas tüdruku nagu tolmukübeme põllule, mattes ta okste ja liiva alla. Kuigi liiv tegi tüdruku silmad pimedaks, avanes tema vaimne silm ja ta sai nägijaks – pimedaks nägijaks.

Vanga ütles: “Kõik sünnib iseenesest ning küllaltki lihtsalt. Minu juurde tuleb inimene ja koos temaga murrab mu sisse tema elu, kõigi rõõmude ja kirgedega, õnnetuste ja valudega. Mul avaneb ajus aken, mille kaudu ma vaatan oma külalise elu. Pole tähtis, kas ta räägib või vaikib. On isegi parem, kui ta vaikib, sest minu poolt nähtavaid pilte saadavad üksikasjalikud jutustused. Ma kuulen täiesti selgelt sõnu, mida sina ega keegi teine ei kuule.”

Tavaliselt tegeles Vanga ravimisega. Raskete ihu- ja hingehaiguste puhul andis Vanga täpse diagnoosi ja ravi. Ta ravis maarohtudega ja oskas taimede keelt. Jalutades aasal, vestles ta taimedega, kes ütlesid talle, millise haiguse puhul ja kuidas neid kasutada.

Vanga: “Maailm algas taimedest ja taimedega ta ka lõpeb. Kõik, mis inimesed maa peale jätavad, kattub unustuse rohuga. Iga maa taimed ravivad ainult sellel maal elavaid inimesi. Nii on määratud. Igaüks peab end ainult oma taimedega ravima.” Kõige kasulikum on ravimtaimevann. Liigse tabletisöömisega hävitame oma loodusliku kaitsevõime.

Kuigi Vanga oli vaga kristlane, oli tal usust omamoodi arusaamine. Jumalat kujutles ta avatud silmana; Jeesus polnud inimkujuline, vaid ere tulekera. Ka uskus ta budismile omast taaskehastumist, mida kirik ei tunnista. Vanga oli tugev fatalist – kõik toimus ettemääratud rada pidi. Kui tema oli midagi juba näinud, siis polnud seda peaaegu kunagi võimalik muuta, isegi kui ta väga püüdis ja inimest hoiatas. Ometi polnud tema fatalism ükskõikne saatusele alistumine – ta tegi ränka tööd, püüdes inimeste elu kergendada ja neid headuse poole kallutada.

Suuremad ettekuulutused:

Vähk surutakse raudsetesse ahelatesse. Pole kaugel päev, mil inimkond vabaneb hirmsast haigusest – vähist. Vähiravim peab sisaldama palju rauda, ning hobuse, koera ja kilpkonna hormoone, sest hobune on tugev, koer vastupidav ja kilpkonn pikaealine.

Inimesed pöörduvad tagasi nõelravi juurde: “ Nõelravi on võimas vahend, kuid suurema edu saavutamiseks tuleb kasutada mitte metallist, vaid savist nõelu, nagu iidsetel aegadel tehti. Neid peab kuumutama elaval tulel – mitte elektriga, sest inimkehas on liiga palju elektrit.”

Teadus teeb suuri avastusi tuleviku ja kosmose kohta. Iidsete raamatute abil lahendatakse paljud saladused. V. Roerichile ütles Vanga, et Tiibetist algas inimkonna ajalugu, sealt tuleb otsida tema juuri, seal peituvad inimolemuse saladused.

Vanga suhtles ka tulnukatega. Nad ütlesid talle: “Maailma ootavad ees paljud muudatused, ta sünnib jälle ja hävib uuesti. Tasakaal saabub siis, kui meie hakkama inimestega rääkima.” Tulnukad on väga ranged, töötavad väga palju ja organiseeritult. Nad räägivad, et on väga vähe inimesi, kellega nad praegu otsesidemetes on. Ungarlased on esimesed, kes loovad avaliku kontakti tulnukatega.

Varsti ilmuvad inimestele tundmatud haigused. Inimesed kukuvad tänaval ümber ja haigestuvad raskelt ilma nähtava põhjuseta. Haigeks jäävad isegi need, kes pole kunagi varem haiged olnud. Kuid epideemia võib peatuda, kõik on meie võimuses. Ei tohi kuritarvitada väetisi ja kemikaale, loodus on juba lämbumas. Saabub päev, kui maa pealt kaovad paljud taimed ja loomad. Esimestena kaovad igaveseks meie aedadest sibul, küüslauk ja pipar. Mesilad jäävad mesilasteta, piim muutub kibedaks.

Me elame raskel ajal, inimestel puudub üksmeel. Naised sünnitavad lapsi, kuid ei anna neile piima ega soojust. Lapsed antakse väikestena sõimedesse, pannakse õhtul endast eraldi magama, lapsed näevad harva naeratust ema näol. Naised arvavad, et mehed ei austa neid piisavalt. Mehed arvavad, et pere on vaid koorem. Eakad pole rahul, kuna noored neid ei austa. Keegi pole kellelegi vajalik. Inimesi huvitab vaid raha. Keegi ei mõista, et pole kaugel päev, mil raha muutub kasutuks prügiks. Inimestel saab olema kõik, peale võimaluse omada midagi tõeliselt väärtuslikku – sõprust, austust, armastust ja kaastunnet. Mis on raha? Kõdu.

Tuleviku inimesed saavutavad nägemisvõime. Terad eraldatakse sõkaldest. Tulevik on heade päralt.


Mis meid siis ees ootab....
2010 - World War III. War will begin in November 2010 and end in October 2014. Will begin as usual, then nuclear will be used initially, and then chemical weapons.

2011 - As a result of the fallout of nuclear fallout in the northern hemisphere will not be any animals or vegetation. Then Muslims will wage war against chemical surviving Europeans.

2014 - Most people will suffer skin cancer and other skin diseases (a consequence of chemical warfare).

2016 - Europe almost lonely (empty).

2018 - New China becomes a world power. Developing countries in turn operated from exploiters.

2023 - A little bit of change in the Earth’s orbit.

2025 - Europe still little settled.

2028 - Creating a new energy source (probably a controlled thermonuclear reaction). Hunger is gradually being overcome. Launched a manned spacecraft to Venus.

2033 - The polar ice are melting. Greater levels of the oceans.

2043 - The world economy is thriving. In Europe, Muslims rule.

2046 - any bodies (organs) can be manufactured (cloning?). Replacing the bodies is becoming one of the best methods of treatment.

2066 - During the attack on the Muslim Rome, the United States used a new kind of weapon - the climate. The sharp cooling (instant freezing).

2076 - Classless Society (communism).

2084 - The restoration of nature.

2088 - A new disease - aging for a few seconds!

2097 - The rapid aging defeated.

2100 - Artificial sun illuminates the dark side of the Earth.

2111 - People become living robots.

2123 - The war between small nations. Big nations do not intervene.

2125 - Hungary will receive signals from space.

2130 - Colony under water (with the help of sympathetic councils).

2164 - Animals turn half-human.

2167 - A new religion.

2170 - Major drought.

2183 - A colony on Mars becomes a nuclear power, and demands independence from the Earth (like when - the United States from England).

2187 - Will stop 2 large eruption of volcanoes.

2195 - Sea Colony fully developed, abundant energy and food.

2196 - Complete mixing of Asians and Europeans.

2201 - At the Sun slowing thermonuclear processes. Temperature drops.

2221 - In the search for extraterrestrial life, humanity comes into contact with what - something terrible.

2256 - Spacecraft forgotten to Earth terrible new disease.

2262 - Planets gradually changing planetary orbit. Mars is threatened by comets.

2271 - Restart physical constants are changed. (Laws of physics changed?)


2273 - Mixing yellow, white and black races. New race.

2279 - Power from nothing (probably from a vacuum or a black hole).

2288 - Travel back in time (Time Travel invented?). New contacts with aliens.

2291 - The sun cools. Attempts were being made to light it again.

2296 - Powerful eruption on the Sun. Changing the force of gravity. Beginning to fall old space stations and satellites.

2299 - In France, guerrilla movement against Islam.

2302 - New important laws and secrets of the universe revealed.

2304 - Secrets of the Moon revealed.

2341 - Something terrible is approaching Earth from space.

2354 - An accident in one of the artificial Sun leads to drought.

2371 - The great famine.

2378 - A new fast-growing race.

2480 - 2 artificial Suns collide. Land in the twilight.

3005 -The war on Mars. Violated the trajectory of the planet.

3010 - Comet hits Moon. Around the Earth - ring/zone of the stones and dust.

3797 - By this time on Earth killed all life, but mankind will be able to lay the foundations for a new life in another stellar system.

3803 - A new planet is populated by little. Fewer contacts between people. Climate new planet affects the organisms of people - they mutate.

3805 - The war between humans for resources. More than half of people dying out.

3815 - The war is over.

3854 - The development of civilization virtually stops. People live flocks as beasts.

3871 - New prophet tells people about moral values, religion.

3874 - New prophet receives support from all segments of the population. Organized a new church.

3878 - along with the Church to re-train new people forgotten sciences.

4302 - New cities are growing in the world. New Church encourages the development of new technology and science.

4302 - The development of science. Scientists discovered in the overall impact of all diseases in organism behavior.

4304 - Found a way to win any disease.

4308 - Due to mutation people at last beginning to use their brains more than 34%. Completely lost the notion of evil and hatred.

4509 - Getting to Know God. The man has finally been reached such a level of development that can communicate with God.

4599 - People achieve immortality.

4674 - The development of civilization has reached its peak. The number of people living on different planets is about 340 billion. Assimilation begins with aliens.

5076 - A boundary universe. With it, no one knows.

5078 - The decision to leave the boundaries of the universe. While about 40 percent of the population is against it.

5079 - End of the World.

Allikad: eestikeelne jutuke siit
pilt siit
inglise keelne jutt interneti avarustest :)

10 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

bullcrap!

Anonüümne ütles ...

Elu pole must-valge ja on mõistatusi täis, aga Vanga tädi läks nüüd küll tiba liiale. Vaatame kõigepealt, mis selle aasta lõpus juhtub ja siis võib üht-teist järeldada, aga praegu julgeb öelda, et 90% tema ennustustest oli piix või vähemalt valesti ajastatud...

Anonüümne ütles ...

Miks ainult tulevik nähtaval on? Vaataks ikka minevikku kah, siis näeks, mis läks täkkesse mis mitte....

Anonüümne ütles ...

Ei,ei .Jama mis jama.Kus on siis Jaapani sündmused....ja üldse liiga palju mula...umbluu!!!!

Maria ütles ...

Olen lugupeetud Vangaga 102% nõus, maailma hävitabki inimese ahnus,kadedus, tema pahed, väär väärtused ja rumalus; samuti raha,võim,relv jne. Loodus on Jumal, inimesest võimsam, aga kahjuks inimene peab ennast selleks jumalaks. Loodus karistabki meid ükskord meie rumaluse eest.
Meie inimesed peaksime olema kõigepealt humaansed kõigi elava vastu ja hoidma armastuses ja soojuses teisi inimesi ja meie planeeti. Miks on nii palju halbu inimesi, kes ei ela ise ja ei anna ka teistele hästi elada? Kõik millest Vanga rääkis on tõde, tähtis on kuulata ja saada aru tema sõnumist tema sõnumit.

Anonüümne ütles ...

paluks varasemad ennustused ikka ka, et saaks ise otsustada kas on ka pihta läinud midagi? ennustajate põhiline leib seisnebki taltvaliset ju selles, et keegi tõlgendab tagantjärgi nende ütlusi. sooviks ikka näha ka mida "oraakel" konkreetselt on öelnud. samas sooviks et keegi viitsiks tagantjärgi neid nurjunud "põrgu kuulutajid" ka vähe mäletada. tavaliselt unustatakse maailmalõpu kuulutajad kohe peale lubatud kuupäeva saabumst ja otsitakse samas uus. kahju et selllise jamaga lähevad kaasa müügi nimel ka üldiselt normaalsed väljaanded.

Anonüümne ütles ...

arvan, et igal on oma väljateenitud TULEVIK, vastavalt kõigile tegudele Maal viibimise ajal.Justnimelt, energia/nimex jumal/ liikumine, tõukumine-tõmbumine toimub meie kõigiga iga päev, sest me teeme valikuid ja mõte kutsub külge!

Marek ütles ...

Nii täna on aasta 2012 nov. ja yhtegi kolmandat maailmasõda pole alanud.
Väiksemaid nääklemisi ja jõu positsioneerimisi on kogu aeg olnud.
Huvitav kas siis on kolmas maailmasõda kogu aeg kestnud?
Yldse kuidagi liiga palju uimast on pandud.
Kas mõni neist paika peab ei tea aga me ei elagi nii kaua, et seda ka kõike teada saada.
Piisab kui esialgu meie aja asjadki paika ei pea siis tulevikust pole mõtet rääkidagi.

Anonüümne ütles ...

koduurija tegi pisut tööd , uuris arhiive, ilmastiku mudeleid jne, jne.
Selgus, et sellelajal kui nn Vanga pimedaks jäi, ei olnud seal ühtegi tormi. Küll aga selgus kohalikus politsei raportist, et samast külast , samal ajal , leiti üks tüdruk, kes oli ära vägistatud ja silmadele kahju tehtud. See tüdruk oligi Vanga

Anonüümne ütles ...

Ajaga on pisut panges aga nüüd varsti kohe läheb lahti see pauk.. Nii et olge tugevad. Elu on seiklus