teisipäev, 3. veebruar 2009

Tunne naist tema alkoholivaliku järgi


Šampus - šampust eelistavad tavaliselt noored koketsed preilid, kes on meelitatud eakate džentelmenide tähelepanust. Nad on suured šokolaadikommide ja vahukoorega kaunistatud kaloririkaste dessertide armastajad. Usaldavad lõkerdajad joovad palju, purju jäävad momentaalselt.

Viin - viina valivad naised, kes on tahtejõulised, otsustavad ja konkreetsed, nad eelistavad kõiges selgust: öeldud – tehtud. Selle joogi armastajatel on reeglina hea tervis, tugevad närvid ja suurepärane isu – hea viina juurde kuulub ka rikkalik suupiste. Praktiliselt purju ei jää, salasoove ei varja, õhtusöök lõpeb tavaliselt paljutähendusliku fraasiga: «Noh mees, kas läheme?»

Konjak - keskealiste naiste jook, kes soovivad suuremat tähelepanu, soojust ja midagi magusat suupisteks. Näiteks šokolaaditahvlit või kookoshelvestega jäätist. Kõik ülejäänud salasoovid on konjakiarmastaja näole kirjutatud – silmad säravad, põsed õhetavad, huuled sosistavad: «Kas läheme minu või sinu poole?»

Viski – enesekindlate ja absoluutselt kompleksivabade naiste valvejook, kes on võimelised jalustrabavateks tempudeks, uskumatuteks tegudeks ja muudeks ettearvamatu lõpuga hullumeelsusteks. Mõnikord joovad peale söömata, mõnikord eelistavd viskit kokakoolaga. Vaatamata joogi kangusele joobuvad aeglaselt, teevad siis aga selliseid asju, mida järgmisel hommikul ei armasta meenutada.

Tequila - tequilat soolaga tarbivad ägedaloomulised ja ekstravagantsed natuurid. Joovad palju ja sageli, purju jäävad momentaalselt.

Rumm - koolaga – seda segu eelistavad julgete eksperimentide armastajad, kes on alati valmis proovima midagi uut. Jumaldavad fantaseerimist ja jookide segamist kõige ootamatustes ja mitte alati lubatavates proportsioonides. Kui saavad õigel ajal pidama, kainenevad kiiresti ning lahkuvad inglaslikult.

Džinn-toonikuga - selle joogi valivad reeglina daamid, kes ei taipa alkohoolsetest jookidest suurt midagi. Selgelt alahinnates põrgulikku segu, joobuvad nad kiiresti, hommikul aga ärkavad pahatihti peavaluga võõras voodis ja püüavad palavikuliselt meenutada: mis siis eile õigupoolest juhtus?

Punane vein – kirglike, emotsionaalsete ja hasartsete naiste lemmikjook, daamide jook, kes suudavad oskuslikult varjata oma seksuaalsete soovide ja erootiliste fantaasiate kirelõõma. Pealtnäha - koolitüdrukud, hingelt – odaliskid.

Valge vein – seda joovad oma hinda teadvad, pisut külmad naised. Soojenevad aeglaselt, ei kiirusta rumaluste tegemisega, ettevaatlikud, peaaegu alati kained ja arvestavad.

Liköör - likööri jumaldavad naised, kes joovad vähe ja harva, kes on kogenematud, pole valmis initsiatiivi enda kätte võtma, kuid hinges ootavad kannatamatult: «no millal, no millal ta küll mind?..». Joobuvad kiiresti, sageli kaasneb sellega minestus ja krambid maos. Hommikul tõotavad, et enam mitte kellegagi, mitte kusagil, mitte kunagi....

Õlu – jook eriliste pretensioonideta naistele. Nad on vajaduse korral valmis tuttava meesterahvaga jagama toidupoolist ja voodit ning sigitama lapsi. Hoolsad perenaised, suurepärased töökaaslased.


Allikas siit
&
Pilt siit

Kommentaare ei ole: