teisipäev, 8. aprill 2008

Kevad & Armastus


JÄÄR 21.03 – 20.04

Suuremas plaanis on eelolev kevad (aprill, mai, juuni) sinu jaoks aeg, mil soovid kõiges saavutada kvaliteeti ja teiste tunnustust. Samuti on sinu tegevus nii töös kui eraelus teistele rohkem nähtav, mistõttu annad rohkem kõneainet. Kõik sinu teod ja otsused (samuti kõikvõimalikud seiklused ja afäärid) satuvad kergemini avalikkuse huviorbiiti.

Sellel hooajal on ka kõik sinu partnerlussuhted seotud rohkem sinu töö või muu ühiskondliku tegevusega. Häda on selles, et kipud tundeid ja inimlikku lähedust samuti võtma kui projekti, mis peab olema selge, konkreetne ja teaduslikult kontrollitav.

Seega püüad ka suhete taevas nüüd kõrgelt lennata – sind ei rahulda lihtsalt suhted, vaid sa soovid, et need oleksid ideaalsed ja vastaksid täpselt ühiskonna poolt kehtestatud normidele. Sa ei jäta ruumi juhusele, spontaansusele ega mängulisusele.

Sel kevadel klapid hästi Lõviga – füüsiline iha ja tõmme on eriti tunda 9. maist 1. juulini. Kaalud ajavad sind oma kaalutlemisega närvi, kuid tasakaalustavad su tormakust. Kaksikud ja Veevalajad on head kamraadid. Skorpioniga on sul "ameerika mäed" – ihatipud ja vihaorud vahelduvad kiiresti. Kalad mõjuvad uinutavalt ja rahustavalt. Vähk tundub turvaline, kuid igavavõitu.

Märtsi lõpp võib su armutaeva päris punaseks värvida – liiguvad ju kuni 1. aprillini Jäära märgis kaks olulist armuasteroidi, Amor ja Eros. Amor jääb Jäära märki kuni 27. aprillini.

Kuni 6. aprillini oled pigem unistavas kui seikluslikus meeleolus. Kui oled naine, siis ootad kutset või märguannet. Hinges on ootus ja kehas surin.

6.–30. aprillil annab Veenus Jääras sulle tiivad, mistõttu lendad vastassoo esindajatele uljalt peale. Ilmselge oht üle pingutada!

30. aprillist 25. maini hindad suhtes stabiilsust ja kindlust. Võimalik on ka käsi-peseb-kätt stiilis armuloo teke.

25. maist 18. juunini on kõik sinu ümber mõnusalt kiire ja voolav. Hoogne elutempo kisub sind kaasa ja sa satud kokku paljude huvitavate tüüpidega. Intellektuaalsete suhete aeg.

*

SÕNN 21.04 – 21.05

Sellel kevadel kohtud sa paljude värvikate, huvitavate ja lausa veidrate tüüpidega. Satud ühte seltskonda inimestega, kes esindavad sinu jaoks täiesti uut maailma ja ellusuhtumist. Kohtud nii kosmopoliitsete seiklejate kui ka esmapilgul täiesti kuu pealt kukkunutega (kes põhjalikul süvenemisel siiski üllatavalt arukateks osutuvad). Tõmbad ligi neid, kes erinevad sinust nahavärvi, kultuuritausta ja usutunnistuse poolest.

Reisid nii maal, õhus kui vete peal võivad lõppeda vägagi romantiliste arengutega. Erutav kohtumine või paljulubav tutvus võib aset leida ka erisugustes kultuuri- ja õpikeskkondades – õppeasutustes, seminaridel, täienduskoolitusel, loengutel, kursustel ja mujal. Loomulikult internetiavarusteski.

Sinu suhe nii Kaljukitse kui ka Kaladega on võrdselt maailmapilti avardav. Neitsiga võib virisemist ja ülemäärast kriitilisust ette tulla. Jäär tundub küll salapärane, ent samas arusaamatu. Lõvi ja Skorpioniga kipub suhet varjutama kiivuseuss.

Kuni 6. aprillini ole valmis selleks, et mõni sõber või klubikaaslane võib sulle ka sootuks intiimsemaid lähenemiskatseid teha. See on ka aeg, mil kiindumus ja isegi füüsiline keemia on rohkem seotud teievahelise vaimse kooskõla ja ühiste huvidega.

Poeetilised romantikud ja muidu unistajad peaksid olema oma sõiduvees 6.–30. aprillini, mil Veenus varjab end sinu 12. solaarmajas (saladused, salapära, varjatus, fantaasiad, intuitsioon, müstika, intriigid, segadused). Tutvused, mis nüüd alguse saavad, võivad aga olla ainult platoonilised ja hingelised kiindumused, kus on oluline roll fantaasiatel. Samuti on võimalik salasuhte (või kerge intriigi) teke.

Tõeliselt lennukaks läheb su seltsi- ja armuelu alles 30. aprillist 25. maini, mil Veenus tunneb end igati koduselt Sõnnis.

14.–21. maini löövad üheaegselt Veenusega särama Jupiter ja Uraan. Kasuta siis võimalust ja haara härjal sarvist!

Umbes 25. maist kuni 4. juunini (täpne aspekt 29. mail) teeb Veenus opositsiooni Lilitiga. Õhus on põnevaid, erutavaid ja kiusatusi tekitavaid meeleolusid.

*

KAKSIKUD 22.05 – 21.06

Temperamendid kõlavad sul hästi kokku Kaalude ja Veevalajatega. Ambur on sulle alati hea partner, kuid sel hooajal on teie vahel vesi sogane. Kaljukits tundub arusaamatu, aeglane ja igav (kuigi võib nüüd osutuda materiaalselt kasulikuks). Jäärad ja Lõvid sobituvad kenasti sõbrarolli. Sõnni ja Vähiga kisub asi hingeliseks, samas ka ebasiiraks.

Vallatu Cupido sihib sind oma vibu ja nooltega eriti suure huviga 18. märtsist 17. maini. Seega ärkavad sinus koos tärkava rohelusega ka vallatud mõtted. Oled üliromantilises meeleolus.

Kuni 6. aprillini võib su isiklik ja tööelu lootusetult sassi minna. Kuid see on hea aeg luua sidemeid tähtsate tegelastega. Su sarm ja veetlus tuleb kasuks näiteks töövestlustel. Sel ajal võib sinu vastu huvi tunda boss või keegi avaliku elu tegelane. Kui aga oled ise boss ja sul on teatud positsioon, võidakse sulle juba tagamõttega külje alla ujuda.

6.–30. aprillini on iha ja külgetõmme seotud rohkem vaimse klapiga. Sel ajal on su kõige ero­geensem piirkond aju. Ühised ajurünnakud või seltskondlikud teemaõhtud võivad lõppeda sooviga ülemist ja alumist otsa kuidagi tasakaalustada.

Sõprusest võib nüüd kergesti saada armastus. Kahjuks või õnneks ka vastupidi – kirglik suhe ei lõpe mitte suure paugu ja süüdistustega, vaid teiseneb "jääme sõpradeks" suhteks.

30. aprillist 25. maini saabub üliromantiline periood, kus teineteisel ümbert kinni hoides mererannas jalutate ning päikeseloojangut imetlete. Need päevad toovad teie vahel välja palju salapärast ja müstilist – kogete eelkõige oma ühist sisekosmost, oma hinge hoovusi. Armastuse alkeemia tundub nüüd olema midagi enamat kui vaid kehakeemia.

Veenuse jõudmine Kaksikutesse (25. mai – 18. juuni) toob kaasa suhete-kohtumiste plahvatusliku kasvu ja elutempo kiirenemise.

Siiski võid 25. maist 3. juunini Veenuse ja Liliti opositsiooni tõttu sattuda kahtlase maiguga seiklusse. Püsisuhet luua ei maksa kindlasti.

*

VÄHK 22.06 – 23.07

Kalendrikevad tervikuna toob su ellu inimesi, kellega sul kujuneb huvitav vaimne side. Tõmbad ligi nn. gurutüüpe, kes tahavad sind oma usku pöörata. Põnevaid lõpptulemusi võivad tuua ka suhted välismaa ja välismaalastega.

Kevad algab sinu jaoks aktiivsete meeleolude ja suurenenud teotahtega – liigub ju 4. märtsist kuni 9. maini Vähi sodiaagimärgis Marss. See on eriti soodne aeg meestele, kuna võimaldab mõjuda kui loomulik autoriteet. Kerge peaks olema juhtimist enda kätte haarata – seda loomulikult ka armusuhetes.

Kõige kindlam partner on sulle sel hooajal Kaljukits. Skorpioni suhtes esineb tugev füüsiline tõmme. Veevalaja pakub samuti pinget, kuid argine koosolemine on problemaatiline. Kõige huvitavam ja eksootilisem võib sul olla aga Kaladega. Jääraga (ja teise Vähiga) kisub kergesti tüliks ja "ärapanemiseks".

Kuni 6. aprillini tasuks rohkem lahtiste silmadega ringi vaadata: on võimalus kohata kedagi, kes toob su ellu uudseid tuuli ja uusi arusaamu. Tekkivad suhted võivad olla seotud nii reisimise, välismaa, interneti kui ka õpingutega.

Aprilli teisel poolel on sinus kirge, mida on raske vaka all hoida. Seda pannakse tähele ja tehakse arvatavasti lähenemiskatseid. Samas kummitavad sel ajal klassikalised hädad – armukadedus, süüdlaste otsimine ja oma õiguste rõhutatud tagaajamine.

Umbes 10. aprillist 9. maini (kulminatsioon 24. aprillil) võib keegi sinu suhtes ülimalt pealetükkiv olla. Seetõttu võid lähtuda tõdemusest, et parim kaitse on rünnak. Samas on see suhteliselt hea aeg igasuguse aktiivse koostöö alustamiseks.

Ajalõik 30. aprillist 25. maini toob suuremat harmooniat sinu ja sõprade vahele. Sõprus võibki olla see taim, millest tasahilju pungub armastuse õis. Rohkem on kontakte ühiste huvide alusel.

25. maist 18. juunini liigub Veenus sinu 12. solaarmajas (hingesügavused, saladused, varjatus, fantaasiad, arusaamatused, kuulujutud). Hoia siis enda ja partneri vahel selgust ja ausust! Uusi tuttavaid ära pimesi usalda.

*

LÕVI 24.07 – 23.08

Lõvile on kevade algus alati tulesädeme äratundmine omaenda hinges. Nii ka seekord. Siiski on tule- ja energiaplaneet Marss kuni 9. maini sinu jaoks passiivses ja äraootavas positsioonis – Vähis. Püüa seda aega kasutada oma sisemiste igatsuste ja mälupiltide analüüsiks, painavate kahtlustega toimetulemiseks, jõu taastamiseks ning kilbi säramalöömiseks.

Ambur tekitab kiirust ja rahulolu. Seks klapib! Veevalaja on peegel ja kindel sõber, kellega rääkida hingest hinge. Kala on sinu jaoks arg romantik. Jäär – lahe kuju, sobib kõigeks! Sõnn ajab kõik kõvaks ja kõrgeks – kipute koos ilma vallutama. Kaljukits on asjalik ja truu, kuid seltskonnas igav. Kaksikud ja Kaalud on sõbrad ja suurepärased jutukaaslased.

Ja siis – 9. mail siseneb Marss Lõvisse – võid oma kuningliku lipu jälle julgelt välja võtta. Oled kuni 1. juulini see, kelleks Lõvi loodud – juht, liider ja väga suurte asjade tegija, valitseja.

Lõvitarid kui sündinud avalikkuse ette kippuvad primadonnad naudivad meesteniitmist kõige suurema tõenäosusega ajavahemikus 6.–30. aprillini. Sel ajal käib vikat suure ja laia kaarega, lüües jalust ebaeestlaslikult temperamentseid tüüpe ning erinevaid nahavärve. Välismaalastest ilueedid saavad tunda kohaliku Lõvitüdruku eestimaist entusiasmi.

30. aprillist 25. maini liigub Veenus sinu 10. solaarmajas (ühiskondlik aktiivsus, maine, positsioon, karjäär, suured sihid, eesmärk pluss palju muud).

Töö ja eraelu kipuvadki kohati päris sõlme minema. Võtad ehk suhteid liiga mõistuspäraselt, samas võid ametiasju ajades olla ülearu tundeline. Kõik su eraelu detailid on nüüd rohkem näha ja varjata suurt midagi ei õnnestu.

25. maist 18. juunini on sul imepärane oskus ajada segi sõprus ja armastus, kollektiivne heaolu ja isiklikud huvid. Otsid kõiges sensatsiooni ja elevust, mistõttu su partneril on sinuga lausa võimatu sammu pidada.

*

NEITSI 24.08 – 23.09

Sulle meeldib kokku leppida, kohtuda, võrgutada, nautida – aga kui kõik see elevus on möödas ja sünnib stabiilsus, siis sa haigutad ja vaatad tüdinult kella.

Eelolevatel kuudel on sul kõige parem klapp Kaljukitsede, Kalade ja Sõnnidega. Kaljukitsega on lihtsalt vaba ja kerge koos olla, Kaladega võib tekkida pikem suhe ja koostöö ka muudel tasanditel. Sõnn mõjub kevadhooajal sulle vaimu avardavalt, näitab uusi võimalusi ning on kohati nagu õpetaja või guru eest. Veevalajad seevastu meenutavad sulle liialt Scyllyt või Mulderit "Salatoimikutest" – liiga veidrad sinu jaoks.

4. märtsist 9. maini on Marsi mõjul kõikidel koosolemistel juures tugev intellektuaalne varjund. Tugevalt liitvaks faktoriks on ühised huvid ja hobid. Sõprusest võib saada armastus.

Märtsi lõpp ja aprilli algus võib suhete liinis üpriski põnev ja tormiline aeg olla. Veenuse liikumine Kalades (13. märts – 6. aprill) ehk siis sinu 7. solaarmajas (üks-ühele suhted, partnerlus, kokkulepped, koostöö) lubab sulle ilusaid elamusi nii seltskondlikus elus kui ka romantikarindel.

6.–30. aprillini on sinu tunded, soovid ja vajadused sügavamad, rohkem sissepoole pöördunud. Periood võib panna mõne suhte proovile, luues pingesituatsioone. Nüüd jääb sõelale vaid see, mida tegelikult vajad! Parim aeg mõne ebarahuldava vahekorra lõpetamiseks või siis olemasolevale partnerlusele uue sisu andmiseks.

Avaramat ja eksootilisemat õhustikku lisandub su suhtemaastikele 30. aprillist 25. maini. Sel ajal võib erutav kohtumine aset leida näiteks reisil – üldse sellises keskkonnas, mis oluliselt erineb su harjumuspärasest ümbrusest. Ka internetist võid nüüd leida endale meeldiva kaaslase.

25. maist 18. juunini võivad isiklikud suhted seguneda ametlikega. Bossiga vaevalt et voodisse maandud, kuid intiimsemaid hetki seoses sinu tööalase või muu ühiskondliku tegevusega võib ette tulla tavalisest rohkem.

Samas suureneb 9. maist 1. juulini võimalus, et sa kohtud inimesega, kes ei räägi sulle kogu tõde. Uuri kindlasti oma uue partneri tausta ja ära mine kaasa ettevõtmistega, mille tagamaad pole sulle lõplikult selged. Eriti tugev on mõju juuni teises pooles.

*

KAALUD 24.09 – 23.10

Veevalaja vastu tunned tõmmet, suhetes on mängulisust ja kergust. Sõnniga koged sügavaid tundeid, samas on neis pinget. Jäär sobib alati peegliks, milles näed ka iseennast. Kaksikuga koos olete kõige liikuvamad, reisite ühes nii vaimus kui reaalselt. Kaljukits ja Vähk tekitavad turvatunnet, ent argipäevas asi ei klapi. Kaladega kisub vägisi halastusseksiks.

Igal aastal kevade alguses siseneb Päike Jäära, mis ongi Kaaludele püsisuhete maja. Niisiis on aeg alates 20. märtsist suhteliselt soodne just teadlike, soovitud ja tahetud vahekordade loomiseks. Siiski on suurem võimalus sattuda armulugudesse 6.–30. aprillini, mil Jääras liigub Veenus.

30. aprill – 9. mai (25. mai): Veenuse ja asteroidi Amor ühendus tõotab ürgset kirge ja jõulisi tundeid. Võiksid sel ajal koos oma kallimaga tärkavas ja metsikus looduses mõne armuriituse või maagilise toimingu läbi viia – see liidaks teid kokku ja annaks ka sõnnilikku elujõudu ning loodusjõudude tuge. Tajud sündmusi erilise intensiivsusega, olukorrad ja inimesed justkui muudaksid sind. Sul on terav vajadus end kellegagi jagada, kogeda kokkusulamise ja ühekssaamise müsteeriumi. Rõhk on sisemiste hingejõudude ning oma seksuaalsuse tajumisel.

Seevastu periood 25. maist 18. juunini on kiire, orienteeritud välistele muljetele ja infole. Rohkem tuleb ette sinu jaoks harjumatuid ja uudseid olukordi. Oled ka ise otsivas meeleolus, liigud ja reisid rohkem. Seetõttu võidki kohata näiteks suhtlemisgeeniusest võõramaalast, kes võlub sind oma eksootiliste kommetega. Saatuslik kokkusaamine võib aset leida aga ka kontserdil, vabaõhuüritusel, samuti lõbusõidulaeval või rongi kupees. Sel ajal toimub kõik n.-ö. käigupealt ja kiiresti, mistõttu võid pideva kaalutlemise pärast võimaliku õnneliku pöördepunkti lihtsalt maha magada.

14.–23. juunini (täpne seis 18. juunil) on Veenus opositsioonis Pluutoga. Õhus on kirge ja iha, aga ka kiivust ja kahtlustamist. Seega pole püsisuhete loomine soovitatav.

*

SKORPION 24.10 – 22.11

Seekordne kevad justkui avardaks ruumi sinu ümber – avastad palju uusi kauneid kohti, kus mõnusalt aega veeta. Just ratastel olles on kõige suuremad võimalused kohata Teda...

Kaladega tunned sel hooajal korraga nii mängulist kergust kui ka vabadustunnet. Sõnniga on keemiat, ent probleemiks on vastastikune kangus ja kompromissitus. Vähi märk (eriti kuni 9. maini) paelub intellektuaalses plaanis ja avardab maailmapilti – näiteks võib see olla parim reisikaaslane! Kaljukitse ja Neitsiga on vaimne kooskõla. Jääraga läheb ilmselt vaidluseks ja juuksekarva lõhkiajamiseks.

Liikuv, muutuv ja samas ka lõbus ja vaba õhustik on keskkond, kus oluline suhe võib idanema hakata. Näiteks piknikud ja kiired väljasõidud loodusesse sobivad sellesse kevadesse ideaalselt.

24. märtsist kuni 3. aprillini oleks soovitatav võimalikult palju suhelda, sest võimalused erutavateks arenguteks on suured. Kerge on leida vaheldust, tunda end vabana, nautida elu, ennast ja teisi. Aga ära üle pinguta, sest vastasel korral tuleb sul 3.–10. aprillini (Veenuse kvadraat Pluutoga) oma tegude eest vastust anda. Esile tulevad puudujäägid ja pinged partnerluses ning suhteketi kõige nõrgemad lülid pannakse proovile.

Aeg 6.–30. aprillini soosib meeldivaid suhteid olme- ja tööliinis, harmoniseerib ja loksutab paika igapäevased pisiasjad. Aga romantikaks kahjuks igav aeg!

Paljulubav periood on 30. aprillist 25. maini, mil Veenus liigub sinu partnerluse solaarmajas. Parim aeg suhete süvendamiseks, pikemate koostöölepingute sõlmimiseks ja muuks sääraseks. Eriti võimsaid tundeelamusi või erootilisi vibratsioone võivad pakkuda aga 30. aprill – 7. mai, mil Veenus teeb ühenduse asteroidiga Amor.

25. maist 18. juunini paikneb Veenus sinu 8. solaarmajas (jõulised tunded, muutus ühinemise teel, seks kui hinge ja keha jagamise kogemus, transformatsioon, puhastumine). See ajalõik pakub sulle üsna tugevaid elamusi, mis muudavad nii sind kui sinu partnerit. Võimalik, et sul tuleb vastu võtta mõnigi radikaalne otsus – näiteks pead tõmbama selge piiri oma sõprade ja vaenlaste vahele.

*

AMBUR 23.11 – 21.12

Kevade algusest kuni 1. aprillini sädeleb sinu romantikataevas väga kirgastes toonides. Elul on tõesti värvi ning su ümber on tõeline värskus. Sel ajal tõmbad ligi nii kauneid inimesi kui ka kasulikke olukordi – Fortuuna naeratus on siiras, see pole irve! Aga kuna tasuta lõunaid pole olemas, pead ka ise teistele naeratama ja neid julgustama.

Jäärad võivad sind täiega pöördesse ajada – eriti aprillis. Ka suhe Veevalajaga võib sel hooajal olla tavalisest värvikam. Kaksikutega suudad kokku mängida kõikidel tasanditel – eriti aga 25. maist 18. juunini. Vähk erutab oma salapäraga, ent rääkima hakates olete liiga erinevad. Lõviga koos olles olete mõlemad energiapommid.

Veenuse liikumine Jääras (6.–30. aprillini) jätkab sama rõõmsameelset ja optimistlikku trendi, tuues ilusaid hetki just armuasjade vallas. Suhteid on kerge luua ja ka lihtne lõpetada – elu tundub justkui ilma kohustusteta karikakramäng. Ent suuremas astroloogilises mõõtkavas liigub mehelik seksuaalplaneet Marss juba 4. märtsist kuni 9. maini Vähis, mis justkui vastukaaluks Veenuse kergemeelsetele vibratsioonidele tähendab sinu jaoks sügavaid tundeid ja suuremat põhjalikkust (mis pole just sinu tugev külg). Ja siis jälle polaarsuse vahetus – aeg 9. maist 1. juulini on Marsi meelevallas jälle liikuvam, vaheldusrikkam, kauguste ja kiiruste vastu huvi tekitav. Mõjutus soosib reise, kontaktide loomist välismaa ja võõramaalastega ning eksootilist romantikat selle kõigis vormides.

30. aprillist 25. maini oled Veenuse tasandil vaoshoitum, kohusetundlikum, analüüsivam. Nüüd võib kujuneda erutav suhe mõne töökaaslasega, kelle naeratus ja olek muutub järsku uskumatult sümpaatseks. Märkad nüüd ilu ka argipäevas ning endine ilmetu kolleeg on ühtäkki särav isiksus!

25. maist 18. juunini on armumaastikud värviküllased! Veenus naudib oma kodumaja – 7. solaarmaja (Amburi jaoks alati Kaksikute märk). See on aeg, mil on kõige suurem võimalus haakuda teineteise hammasratastesse nii, et suhtemehhanism pikka aega tõrgeteta töötaks. Aga armastus kui määrdeõli on muidugi alati vajalik.

*

KALJUKITS 22. 12 – 20.01

Külluse ja edukuse sümbol Jupiter liigub Kaljukitses 5. jaanuarini 2009. Seega oled sa praegu sodiaagi soosik ning naudid neid võimalusi, mida elu sulle pakub. Ja seda loomulikult ka romantika vallas.

Kõige jõulisemad võivad olla suhted Vähkidega (eriti kuni 9. maini). Kalad on eelkõige mõnusad jutukaaslased ja sõbrad. Sõnn tundub meeleline ja ahvatlev, suhe on igati harmooniline (eriti 30. aprillist 25. maini). Lõvi võib mõjuda salapäraselt ja tekitada iha, normaalne suhe on siiski kahtlane.

Kogu kevadperioodi jooksul teeb Jupiter veel omakorda õnneliku aspekti Uraaniga (vabadus, sõltumatus, originaalsus, piirangutest vabanemine). See seis avab sinu ees palju uusi uksi ning avardab ruumi ja valikuvõimalusi sinu ümber. Eriti soosib seis reisimist, liikuvat elustiili, info hankimist ja edastamist. Kohtud väga paljude uute nägudega, kes annavad sulle inspiratsiooni ja uusi ideid.

Meheliku jõu sümbol Marss liigub 9. maini Vähis, mis Kaljukitse jaoks on alati 7. solaarmaja (partnerlus, koostöö, avalikud suhteid, lepingud jne.) Seega on õige aeg luua kindlaid ja püsivaid suhted nii eraelus kui ka ametialal.

Samas võib partner sulle nüüd survet avaldada või esitada mingeid nõudmisi. Kohe kindlasti ei ole see suhetes ükskõiksuse aeg – kas iha või viha! Niisiis on see üpris selgete, isegi pisut mustvalgete vahekordade aeg.

9. maist 1. juulini liigub Marss sinu 8. solaarmajas, mis tähendab müstilist, salapärast, jõulisemat ja kirglikumat perioodi. Suhted pole enam nii mustvalged, väga palju on tabamatuid pooltoone ja isegi kinnisilmi kulgemise tunnet.

Aeg 6. aprillist 30. aprillini toob esile nostalgilised noodid – kas meelde või lausa külla võib tulla ekskallim või lihtsalt juhuslik seiklus minevikust.

Nooruslikku elustiili, möllu ja tralli suudad kõige paremini nautida 30. aprillist 25. maini, mil oled vabam, loovam ja mängulisem.

25. maist 18. juunini muutud analüüsivamaks, kainemaks ja ettevaatlikumaks. Kuigi üldmõjudena on see parim aeg naudinguteks ja armastuseks, ei ole sina sel ajal kuigi seltskondlik. Periood soosib mõnusaid suhteid olme ja argielu pinnal, töö juures ja mujalgi. Mõne kolleegiga võib isegi natuke sebimist ette tulla.

*

VEEVALAJA 21.01 – 19.02

Uraan kui Veevalaja valitseja teeb terve kevadperioodi jooksul õnneliku aspekti Jupiteriga – edu, avardumise ja külluse sümboliga. Niisiis on algav kevad sinu jaoks nagu viljakas põld, kuhu pead vaid ise oma lilled külvama.

Suhe Amburitega on sel kevadel kindlasti paljulubavam kui tavaliselt. Ka Lõvi märgi esindajad tekitavad sinus kirge – eriti 9. maist 1. juulini. Kaljukits mõjub müstiliselt, suhtes on palju hingejõudu ja mõistmist. Kaksik on parim mängukaaslane igas olukorras. Kaaludega võid koos maailma avastada.

Eesootavad kolm kuud tõstavad esile suhteid, milles domineerivad varjatud ja salapärased asjaolud, sümbolid ja sinu jaoks tähenduslikud juhtumised. Intuitsioon uute nägude suhtes on hea, vaevalt lased end kellegi poolt õnge tõmmata.

Kuni 21. aprillini liigub Veevalaja märgis asteroid Aphrodite, heites 25. märtsist 15. aprillini ühte unistuste- ja kaifisümboli Neptuuniga. Kipud sel ajal armastama armastust ennast, mitte reaalset inimest. Siiski võid sel ajal tunda kellegi vastu kõige puhtamat ja siiramat tunnet.

Laias laastus soosib kevad põgusate kohtumiste poeesiat, ootusi ja igatsusi. Argine koostoimetamine ning ühine pottide või tapeedirullidega jändamine ei paku su elamustejanusele hingele erilist rahuldust: pigem vajad sa enda kõrvale muusikut, luuletajat või kunstnikku kui autoparandajat või remondimeest. Samuti tunned end hästi, kui su kallim on kusagil kaugel ning sul on võimalik kogeda igatsuse inspireerivat mõju.

6.–30. aprillini on palju liikumist, kohtumisi ja külaskäike. Sul võib olla suhteliselt raske otsustada kellegi konkreetse isiku kasuks.

Umbes 10. aprillist 3. maini (täpne seis 22. aprillil) võid vabaneda mõnest suhtega seotud takistusest, julged teha vajaliku sammu. Parim aeg ka selleks, et koos kaaslasega rutiinikollile tuul saba alla teha!

30. aprilli ja 25. mai vahel hakkab vana arm rooste alt jälle välja paistma. Endised kallimad ja sõbrad minevikust kas lihtsalt meenuvad või ilmuvad e-kirjakasti (või suisa ukse taha).

25. maist 18. juunini on Veenus Kaksikutes, sinu 5. solaarmajas (loovus, mängulisus, naudingud, elurõõm, meelelahutus, seiklused). See on elunautimise ja loova eneseväljenduse aeg.

*

KALAD 20.02 – 20.03

Kevade tulek toob hinge ka kevadise meeleolu – liigub ju Veenus 13. märtsist 6. aprillini Kalade märgis. Parim aeg tegelda kõikide Veenuse teemadega – ilu, armastus, seltskond, kaunid kunstid, harmoonia loomine, leppimine ja lepitamine. Erutavat keemiat tunned Vähiga, mõneti ka Kaaludega. Veevalajat tajud kui värsket õhku või puhast hapnikku. Kaljukits sobib sõbraks ja mõttekaaslaseks. Kuigi sa tavaliselt Amburiga eriti ei klapi, on algav hooaeg selles mõttes erand.

Marsi toetusel oled 9. maini ka füüsiliselt üsna aktiivses ja energilises meeleolus. Vajad elamusi ja uusi kogemusi, mistõttu sul pole midagi väikese seikluse vastu. Su elujõud kiirgub mitme meetri kaugusele ja see omakorda muudab sind seksuaalselt atraktiivseks.

Märtsi lõpp ja aprilli algus võivad kujuneda vägagi põnevateks.

Aeg 6.–30. aprillini sulatab kokku sellised suhted ja mõisted nagu omand, raha, kasutamine ja väärtused. Keegi võib materiaalselt aidata, teha kingituse. Samas on need mõisted sageli seotud armukadeduse ja üldse kadedusega. Eriti just aprilli teisel poolel võivad suhted kannatada saamahimu ja (armu)kadeduse pärast. Kirglik ja rohke seks oleks sel ajal hinges susisevatele pingetele hea maandusventiil.

Umbes 10. aprillist 4. maini toob Kalades liikuva Uraani trigoon Marsiga su ellu rohkelt vaheldust, uusi muljeid ning huvitavaid kohtumisi. Jäärad ja Veevalajad võivad nendel päevadel sind millegagi tõeliselt üllatada või saad nendega lihtsalt parema kontakti.

30. aprillist 25. maini oled arvatavasti liikuvam ja püsimatum. Kohtumisi on palju, kuid olulist suhet ei maksa oodata. 20. mai paiku (mõju umbes 15.–25. maini) võib sul tekkida kellegagi hingeline-platooniline või äärmuseni idealiseeritud vahekord. Aga see võib väljenduda ka lihtsalt sinu enda poeetilises ja unistavas meeleseisundis.

25. maist 18. juunini võib elustuda mõni vana suhe või lood uusi, võttes eeskujuks vanad romaanid. Minevik ja mälestused mängivad suuremat rolli, kui sa endale tunnistada julged. Sind on sel ajal kerge ära rääkida, mistõttu kipud harrastama halastusseksi.

Kommentaare ei ole: