kolmapäev, 26. november 2008

Edgar ennustab....


Peaks vist mainima, et tulevik ei ole just kõige helgem. Või mis?


Edgar ennustab, et 2011-2012 aastal toimub Venemaa valitsemises suur muutus. Riigiduumas võetakse vastu seadus, mis lubab uurida korruptsiooni.

Eestis tuleb kindlasti võimule Savisaar ja rahvas on see, kes tema võimule valib.

«Eesti riigi saatus sõltub Ameerikast aga Ameerika pöörab Eestile selja sest Venemaa aitab tal terrorismisõjast välja tulla.

2009. aastal lõppeb Iraagi sõda ning Venemaa liitub Euroopa Liiduga. Maailm jagatakse ära Ameerika, Venemaa ja ühe islamiriigi vahel. Euroopa liikmesriikides tulevad suured suured õnnetused, suured afäärid tulevad välja.

Georg Bush tuleb Eestisse elama.

Mingi hetk kukub maa peale suur kivi ning Island, Holland ja Inglismaa pühitakse täielikult vee alla.Edgar ennustab veel, et:

- Praegu moodustatav valitsus kaua koos ei püsi ja kõige suuremasse kriisi satub riik järgmise aasta sügiseks – 2008. aasta tuleb väga raske. Praegune võimuliit läheb tülli ja kaasatakse uuesti Keskerakond.

- Eesti järgmiseks presidendiks saab Edgar Savisaar, kelle valib rahvas.

- Roheliste erakonnal hakkab hästi minema, eriti järgmise kahe aasta jooksul.

- Riiki tabavad suured matused ja pahandused, eriti kahe aasta jooksul enne 2009. aastat. Suured sekeldused Brüsseli rahadega.

- Krooni devalveeritakse korruptsiooni tõttu 2011. aastal.

- 2009 hakkavad ilmsiks tulema ka kõik vanad sekeldused – Estonia uppumise põhjused, korruptsiooniafäärid jne.

- Eesti asub geograafiliselt hea koha peal ja suured loodusõnnetused lähiajal meid ei puuduta. Umbes 2020, kui tõuseb merevee tase, jääb pool Viimsit vee alla.

- Muid õnnetusi väga palju ette näha ei ole. Tallinna lähedale ühte suuremasse veekogusse kukub alla üks reisilennuk.

- 2017. aastal hakkab uus maailmasõda, mis kestab vähest aega ja mille algatab Hiina.

- 2018. aastal jagatakse maailm USA, Venemaa ja Euroopa Liidu vahel.

- Venemaal võetakse euro kasutusele 2014. või 2015. aastal. Majandus hakkab seal tõusma juba 2012. aastal ja hakkab dikteerima tugevalt kogu maailma majandust.

- 2020. aastast hakkab tõusma merevee tase. Tõuseb samale tasemele mis umbes 1200 aastat tagasi. 2050. aastaks on kadunud Island ja Holland.

- Iraagi sõda lõpeb 2009.

- Umbes 2050.aastatel saab Bushist islamimaailma poolt kummardatud ikoon.

- 21. sajandi lõpus pühitakse maailmakaardilt loodusõnnetuste tõttu Inglismaa. Juba 2010. aastal avastavad Ameerika teadlased meteoriidi kukkumise võimaluse Maale, mis sajandi lõpus külvabki suurt hävingut.

Kommentaare ei ole: